Dvojitá porce her zdarma v dubnu na Xbox Live!

Publikováno: 26.3.2015, 16:48

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6063 článků

Microsoft právě oznámil hry, které budou v dubnu pro zlaté členy služby Xbox Live zcela zdarma a jak bylo slíbeno tento měsíc, tak se jedná skutečně o dvojitou porci! Na Xbox One se hráči mohou těšit na velmi povedený titul Child of Light a taktéž na nový kulečník Pool Nation FX. V případě Xbox 360 bude během první poloviny dubna moci stahovat exkluzivní akci Gears of War: Judgment a titul Terraria. V druhé polovině pak nastoupí úspěšná pecka Assassin’s Creed IV: Black Flag a kooperativní akce Army of Two: The Devil’s Cartel. Tuto dvojitou nálož mají na svědomí oslavy více jak 100 milionů stažení her zdarma, ve kterých hráči získali přes 5 miliard bodů Gamerscore. Kdyby u tohoto trendu zůstali, bylo by to super, ale nejspíše se bude jednat pouze o tento měsíc.

14. 05. 2013 • xkotv0

Video-recenze: Army of Two: The Devil’s Cartel

Kooperativní akční série Army of Two se po několikaletté pauze vrátila, ale nejedná se zrovna o povedený comeback. Přesto se jedná o slušnou akci, kterou si užijí především fanoušci série a to nejlépe s kamarádem.

»
13. 03. 2013 • tonyskate0

Achievementy: Army of TWO: The Devil’s Cartel

Od vydání kooperační akce Army of TWO: The Devil’s Cartel nás dělí dva týdny a na Xbox LIVE tak již vyšla demoverze, kterou můžete vyzkoušet. My vám nyní přinášíme přeložené achievementy, i když většina jich je skrytých a nejspíše souvisí s příběhem. Sir, yes sir! – 20G – Dosáhněte 5. úrovně Keep it up! – 30G – Dosáhněte 15. úrovně Blood, Sweat and Guns – 50G – Dosáhněte 25. úrovně...

»