E3 2018: Control je novou hrou od Remedy

Autor: tonyskatePublikováno: 12.6.2018, 6:25

Publikováno: 12.6.2018, 6:25

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3375 článků

Finští Remedy konečně řádně představily svůj nový projekt s kódovým označením P7, který teď můžete nazývat Control. Přesně tak se totiž jmenuje jejich nová nadpřirozená akce, kterou příští rok vydají spolu s 505 Games. Nějak si nemůžeme pomoc, ale hra nám hodně připomíná Quantum Break a zdá se, že se tvůrci moc neposunuli. Vizuál je jasný skrze stejný engine, ovšem nadpřirozené schopnosti už nejsou takovou novinkou, ačkoliv by teď navíc měly mít větší vliv na okolní prostředí při soubojích v propracovaném a nepředvídatelném světě.

Hlavní postavou bude Jesse Fadens, která je ředitelnou záhadné agentury v New Yorku. Na tuto pozici se ovšem dostane po napadení z jiného světa a při hledání odpovědí na neznámou záhadu se snaží udržet kontrolu nad situací. Hra by se měla odehrávat pouze v prostorách agentury, tedy nějaké rozsáhlé budovy, kde se tkáte s dalšími agenty a pokusíte se rozlousknout různé šifry a odhalit podivné experimenty, za kterými agentura stojí. Slíbeny jsou vedlejší úkoly, různá tajemství, ale také flexibilní bojový systém s prvky nadpřirozena a dynamická destrukce prostředí.

Více už vám prozradí samotná upoutávka a sami jsme zvědavi, co se příští rok ze hry Control nakonec vyvine. Slíbena je taktéž podpora pro Xbox One X, takže si třeba hru zahrajeme i ve 4K.

 • Jaroslav Houdek

  Kam by se měli posouvat? Quantum break byl boží. Nová podobná hra je jednoznačně dobrá zpráva.

  • shack811 .

   QB bola nuda takže človek čaká že nuda nebude v ich ďalšej hre. Uvidíme snáď to nedoseru 😋

 • KoubecX

  QB mě dost bavil, takže super 🙂

 • Milan

  Vypadá to na solidní akci!
  Mě se to líbí.

 • Uplně v tom vidím Alan Wake a QB, což je super. Obě hry byly boží.