E3 2019: Závěrečná nálož zpětně kompatibilních her pro Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 11.6.2019, 6:59

Publikováno: 11.6.2019, 6:59

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5360 článků

Během speciální epizody pořadu Inside Xbox z E3 jsme se konečně dočkali novinek týkajících se zpětné kompatibility. Dobrou zprávou je, že jsme se dočkali spoust nových her napříč všemi konzolemi včetně vylepšení pro Xbox One X. Tou špatnou je pak skutečnost, že tohle je poslední nálož zpětně kompatibilních her pro Xbox One. Microsoft si nejspíše chce ponechat dost času, aby řádně dostal svému slibu. Na Xbox Scarlett totiž budete moci hrát tisíce hry napříč všemi čtyřmi generacemi. Budou tedy teď pracovat na tom, aby Xbox příští generace byl schopen přehrát všechny hry ze všech předchozích konzolí.

A teď už pojďme na ty žhavé novinky. Z původní konzole Xbox byly do zpětné kompatibility přidány hry Armed and Dangerous, Indiana Jones and the Emperor’s Tomb, Sphinx and the Cursed Mummy

Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Splinter Cell Pandora Tomorrow, Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory, Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent a Unreal Championship 2: The Liandri Conflict. To znamená, že si teď na Xbox One můžete zahrát kompletní ságu s agentem Samem Fisherem.

Některé z těchto či i dříve uvedených her z původního Xbox teď dostali také svůj dodatečný obsah, který můžete stahovat zcela zdarma. Jedná se o nové mapy pro Armed and Dangerous, vybrané Star Wars hry a první tři díly série Splinter Cell.

Pro konzoli Xbox One X byly vylepšeny hry z kolekce Rare Replay, ovšem ve 4K si je samozřejmě zahrajete i samostatně. Jedná se o Banjo-Kazooie, Banjo-Kazooie Nuts & Bolts, Banjo-Tooie, Kameo Elements of Power, Perfect Dark, Perfect Dark Zero, Viva Piñata a Viva Piñata: Trouble in Paradise.

A konečně poslední nálož her z Xboxu 360, které si teď můžete zahrát na konzolích Xbox One a opravdu je z čeho vybírat. Neschází původní Far Cry, kultovní skate, japonská RPG Infinit Undiscovery a Star Ocean, Enslaved od tvůrců Hellblade anebo Too Human, které navíc pro všechny hráče zdarma.

Asura’s Wrath
Battlefield 2: Modern Combat
Enchanted Arms
Enslaved: Odyssey to the West
Far Cry Classic
Far Cry Instincts Predator
Infinite Undiscovery
Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie
Prince of Persia The Forgotten Sands
Skate
Star Ocean: The Last Hope
Super Puzzle Fighter II Turbo
Syndicate
Too Human
Unreal Tournament III

30. 10. 2014 • p.a.c.o16

Volgarr, Viva Piñata a Red Faction v listopadu zdarma

Právě byla oznámena nabídka her, kterou všichni zlatí členové dostanou v listopadu skrze Xbox LIVE zdarma. Majitelé Xbox 360 dostanou v rozmezí 1. – 15. listopadu Viva Piñata: Trouble in Paradise, v druhé půlce měsíce, to jest 16. – 30.listopadu bude možné stahovat Red Faction: Guerilla. Nabídka rozhodně pěkná a je jedno, jestli zvolíte Viva Piñata nebo Red Faction. Ani majitelé Xbox One nezůstanou pozadu, i když pro ně je na celý měsíc...

»
09. 09. 2008 • lindros88cze0

RECENZE: Viva Piñata: Trouble in Paradise

Ano, Viva Piñata je zpět v plné síle vyzbrojena stejným konceptem jako minule. Opět je zde zahrada a opět je Vaším hlavním cílem starat se o Piñaty. Pokud jste nehráli první díl, nebo jste o něm prostě nikdy neslyšeli, vězte, že Viva Piñata byla, je a bude strategií kombinující simulátor starání se o zahradu a zvířata. autorem recenze je Acro Czech Zahradníkův deníček Stal jsem se zahradníkem. Zahradníkem a milovníkem...

»