EA PLAY 2018: Unravel Two oznámen a vydán

Autor: chaosteoryczPublikováno: 9.6.2018, 21:03

Publikováno: 9.6.2018, 21:03

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2091 článků

Tak takhle se to dělá. Bez velkých kliček kolem, studio zodpovědné za první díl plošinovky Unravel oznámilo na EA Play pokračování, které je okamžitě v prodeji. Kdo se nemůže dočkat, může jít klidně nakupovat a během stahování si dočíst novinku. Jelikož pokračování musí být velkolepější, původní Yarny dostal ještě bráchu rozdílné barvy. Hra se tak přesouvá do kooperační roviny, která je dobrovolná, neboť obě postavičky můžete ovládat i sami.

Druhý hrdina otevírá nové herní mechaniky, díky kterým je hraní tentokrát rychlejší, s větším zaměřením na akrobacii. Díky tomu se objeví komplikovanější hádanky a mnohem propracovanější level design. Chybět samozřejmě nesmí nepřátelé, před kterými je zapotřebí utéct. Vedle hlavní hry, v níž není opět nouze o emotivní momenty, najdete celou řadu vedlejších aktivit, jenž představují větší výzvu. Unravel Two je dostupný v obchodě Xbox Store, a to za 599 Kč. Majitelé EA Access si můžou jeho začátek vyzkoušet v rámci trialu.

 • KoubecX

  Šmarjaaaaaaa ❤️😇

 • p.a.c.o

  Super záležitost, velice doporučuji 🙂

 • Rado Dračí Bojovník

  Mám len jedno proti. Prečo to memá coop online možnosť!!!! Takže nekupujem, bohužiaľ.

  • Piro

   To nejde online, hmm, stejne naprd jako u cupheadu 🙁

 • Akronym

  První díl je jedna z nejlepších plošinovek co znám, dvojka nesmí zklamat.

 • shack811 .

  To ma hádam nakopne dohrať jednotku na 1000 . Online Coop mne nechýba takže pre mňa jasná kúpa. Zo synatorom zmastime

 • Marek Polách

  Stáhl jsem trial z EA access a psalo to 10 hodin, to by na dohrátí mělo stačit:)

18. 01. 2019 • tonyskate2

Unravel Two v kolekci her EA Access

Kouzlená plošinovka Unravel, kterou s třesoucíma rukama představil Martin Sahlin ze studia Coldwood na pódiu EA Play, se loni dočkala překvapivého pokračování. Hra byla opět krátce před E3, ovšem tentokrát byla rovnou ve stejný den vydána, takže se fanoušci tohoto panáčka mohli pustit do nového dobrodružství, a to hned ve dvou. Unravel Two totiž představila kooperaci, takže jste se mohli vydat do nádherných lokací s kamarádem či sami za doprovodu umělé inteligence....

»
28. 06. 2018 • p.a.c.o4

RECENZE: Unravel Two

Na hraní mám nejraději skutečnost, kdy mohu poznávat nejrůznější světy a v nich prožívat nejrůznější dobrodružství. Některé příběhy a zážitky po dohrání vyblednou, jiné z nich člověku utkví v paměti a rád se k nim vrací. Zejména se to podaří v případě, kdy prožijeme něco jiného, zvláštního nebo s výraznou grafickou stylizací, která celek odliší od zbytku herní produkce.

»