Fantasy fotbal Blood Bowl 3

Autor: tonyskatePublikováno: 28.8.2020, 7:24

Publikováno: 28.8.2020, 7:24

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6115 článků

Americký fotbal vám asi není třeba blíže představovat, ačkoliv jeho pravidlům moc nerozumíme, ale to je jedno, protože fantasy fotbal Blood Bowl je ještě větší šílenost. Tato hra je inspirována stejnojmennou deskovou hrou a na konzole příští rok dorazí už třetí díl této série. Jestli ještě nemáte s touto značkou zkušenosti, tak jednoduše řečeno, se jedná o americký fotbal, ovšem týmy zastupují různé rasy a kromě lidí jsou zde pochopitelně skřeti, trpaslíci, temní elfové a další. Více už vám prozradí samotný trailer a pomalu se můžete těšit na začátek příštího roku, kdy Blood Bowl 3 vyjde pro Xbox One a Xbox Series X.

08. 03. 2023 • HusekD0

RECENZE: Blood Bowl III

Trvalo to dlouhých osm let, ale dočkali jsme se. Herní série Blood Bowl obdržela své třetí videoherní pokračování a můžeme se tak opět vrhnout do brutálních zápasů plných krve, taktizování a všudypřítomné náhody. Hru vytvořili vývojáři z Cyanide Studios a vydala společnost Nacon. Základy samotného Blood Bowl sahají až do roku 1986, kdy vytvořil Jervis Johnson první deskovou verzi pro společnost Games Workshop.

»
08. 02. 2021 • HusekD0

Blíží se vydání Blood Bowl 3

Vydavatel Nacon s vývojáři z Cyanide nám představili nový trailer ke hře Blood Bowl 3. Tak jako předešlé díly, tak i tady se bude jednat o tahovou strategickou hru inspirovanou americkým fotbalem, která je zasazená do fantasy světa Warhammeru. Budete si moct vybrat mezi několika rasami, mezi kterými najdete lidi, elfy, orky, trpaslíky a spoustu dalších. Tyto týmy se utkají na fotbalovém hřišti a občas to bude hra na život...

»