Naše hodnocení 8

MotoGP 20

23. 4. 2020 Datum vydání Milestone Vývojáři Závodní není lokalizováno Xbox One oficiální stránky

Další ročník motocyklové série je tady. Přináší přepracovanou kariéru, vylepšenou grafiku a úpravy jízdního modelu v mnoha směrech (práce s palivem, pneumatikami).

11. 12. 2020 • tonyskate19

MotoGP 20, Skyrim a další brzy v Game Pass

Už ráno jsme vás informovali, že začátek příštího roku dorazí od předplatného Xbox Game Pass zbývající díly série Yakuza a už příští týden se můžete těšit na The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition (15. prosince). Nově se můžeme také těšit na Beholder v kompletní edici (17. prosince), která vás zavede do totalitárního státu, kde budete špehovat okolní lidi, jestli dodržují zákony, aby byl stát šťastný.

»
27. 04. 2020 • tonyskate3

Vyhrajte motorky MotoGP 20 pro Xbox One!

Lokální distributor Comgad nás opět poctil svou pohostinností a tentokrát si zasoutěžíme o silniční motorky MotoGP 20 pro Xbox One! O této sérii jste jistě už slyšeli a teď si zaslouží ještě více pozornosti, když jsou skutečné závody mimo. Mezi novinky letošního ročníku patří propracovanější režim kariéry, realističtější fyzika, vylepšená grafika, 3D modely jezdců a také nový historický režim plný zajímavých výzev. Více si můžete přečíst v naší recenzi, kde od...

»
23. 04. 2020 • p.a.c.o5

RECENZE: MotoGP 20

V době psaní recenze stále řádí koronavirus, který se zakousl do sportovní sezóny roku 2020 obrovskou silou. Všechny rozběhnuté soutěže byly buď ukončeny nebo se ještě ani nerozběhly. Co s tím má společného herní průmysl? Když nejedou skutečné soutěže, snaží se promotéři nabídnout divákům aspoň virtuální klání. Ani série Moto GP není vůbec pozadu, takže si v termínech nekonaných skutečný závodů můžeme užít aspoň ty virtuální.

»