Hráči Cyberpunk 2077 získají zdarma verzi pro Xbox Series X

Publikováno: 25.2.2020, 9:12

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4586 článků

Phil Spencer nám ve včerejší obsáhlé zprávě o next-gen konzoli Xbox Series X sdělil řadu zajímavých informací. Dozvěděli jsme se například, že grafický výkon bude 12 teraflopů, což je dvakrát více než Xbox One X a výpočetní výkon (CPU) bude dokonce čtyřikrát větší. Představena byla také funkce Smart Delivery, která potěší snad každého hráče. Jejím účelem je totiž při jedné koupi získat konkrétní hru pro Xbox One i Xbox Series X a především rozlišit, na jaké konzoli hrajete, abyste tak hráli odpovídající verzi. V tomto případě především tu vylepšenou pro konzoli nové generace Xbox Series X.

Samozřejmě bude na vývojářích i vydavatelích, jestli budou Smart Delivery podporovat. V případě Microsoft a jejich exkluzivit od vlastních Xbox Game Studios je to samozřejmost, a to včetně Halo Infinite. Týkat se to bude už i dříve vycházejících her a jako první svou podporu slíbili polští CD PROJEKT RED, kteří 17. září vydají Cyberpunk 2077 pro Xbox One. Hráči, kteří si tak pořídí Cyberpunk 2077 pro Xbox One automaticky získají i vylepšenou verzi hry pro Xbox Series X zdarma, jakmile dojde k jejímu vydání. Snad této funkce využijete co nejvíce společností.

Na závěr dodáme, že Smart Delivery bude platit jak pro krabicové, tak digitální verze her. Hráči především!

 • jirkawaggon

  Tahle funkce (Smart Delivery) aspoň ukaze, jak to který vydavatel mysli, zda na hrace ci jenom na peníze.

  A preju CD projektu, aby se brzo stal evropskou jednickou mezi vydavateli!

 • Garry Garry

  Přesně tak.Borci v CD projektu samosřejmě dělají hry primárně pro peníze ale taky dost myslí na hráče.Toto nebývá pravidlo bohužel dost často i českých studií.

 • Piro

  Mám v tom trochu bordel, jak to teda bude. Když mám s kámošem nasdileny účet a kupujeme hry napůl střídavě na naše ucty. A já na podzim půjdu do nového xboxe a vím že one ne, že si ho koupí třeba až za 2 roky, tak co se stane, když já koupím digitálně hru pro moje nové XSX? Bude on tu hru taky moct hrát ve verzi pro starší Xbox? Nebo si já musím koupit tu jakoby horší verzi aby on mohl taky hrát a budu mít zadarmo patch na lepší grafiku? Nebo máme prostě smůlu v tomhle případě? Resp. Mneto zajímá obecně, u všech budoucich her.

  • tonyskate

   Téměř určitě bude moci hrát na svém Xbox One, zatímco ty na Xbox Series X, a to při jedné koupi. Samozřejmě to ještě není potvrzeno, protože nevíme, jestli XSX bude mít také sdílení účtů, ale pravděpodobně ano.

   • Piro

    Ok, mě právě přišlo, že se budou prodávat 2 verze her. S tím že samozřejmě na novém boxu spustíme vše.

15. 10. 2020 • tonyskate0

Styl a vehikly v Cyberpunk 2077

Dnes byla odvysílána už čtvrtá epizoda speciálu Night City Wire a jak bylo slíbeno, došlo především na různé vehikly, ve kterých se budete moci po cyberpunkovém městě prohánět. Mezi vozidla temné budoucnosti se pochopitelně budou řadit parádní auta, ať už lacinější, terénní, těžká, luxusní či hypersporťáky. Polští borci nezapomněli ani na motorky, které spolu s auty dokonce dostaly vývojářské deníčky. Jestli patříte mezi fanoušky Keanu Reevese, jistě víte, že je blázen...

»
01. 10. 2020 • tonyskate0

Keanu Reeves v reklamě na Cyberpunk 2077

Když se na loňské E3 konferenci Xbox objevil herec Keanu Reeves, aby představil Cyberpunk 2077, ve kterém ztvární postavu Johnnyho Silverhanda, dav doslova šílel a tento okamžik se stal památným. Sám Reeves takovou reakci určitě nečekal, což bylo v přímém přenosu vidět. Není tedy divu, že ve spolupráci se studiem CD Projekt RED rád pokračuje a vystupuje v nejnovější reklamě na hru.

»
18. 09. 2020 • p.a.c.o1

Vítejte v Night City

Hned dvě nová videa nám servírují vývojáři z CD Projekt Red k jedné z nejočekávanějších her letošního roku, Cyberpunk 2077. První trailer je uvitací pohlednicí do Night City, kdy si prohlédneme všechny krásy a úskalí tohoto města. A jelikož to je město, kde se bude všechno odehrát, druhé video se věnuje gangům, které zde budou působit. Coby V se jako žoldák nebudeme bát vzít si práci od každého z gangů,...

»
11. 08. 2020 • tonyskate0

Trio nových videí pro Cyberpunk 2077

Včerejší druhá epizoda Night City Wire věnovaná očekávané RPG Cyberpunk 2077 od polských borců ze studia CD Projekt RED nabídla řadu novinek a především tři nová videa plná záběrů z hraní. První z nich, pojmenované Lifepaths, vám blíže představí příběhový základ postavy, který budete moci vybrat pro V, tedy hlavního hrdinu hry. Každá cesta, ať už Corpo, Nomad nebo Street Kid, zahrnuje odlišné představení do Night City a ovlivní váš průchod hrou.

»
25. 06. 2020 • tonyskate3

Parádní trailer na Cyberpunk 2077

První vysílání Night City Wire je prakticky za námi a my se můžeme po dlouhé době pokochat zbrusu novým trailerem na Cyberpunk 2077. Spatříte v něm svět, postavy a další nastínění příběhu a akce. Důležité je také poznamenat, že upoutávka zachycuje pouze části z prologu hry a i tak už to vypadá naprosto skvěle. Nezapomeňte si při sledování zapnout české titulky, které bude pochopitelně mít i samotná hra, až 19. listopadu vyjde...

»
18. 06. 2020 • tonyskate5

Cyberpunk 2077 zase odložen

Je to k nevíře, ale polské studio CD Projekt RED opět odkládá léta očekávanou RPG Cyberpunk 2077. Dle dubnového data už bychom dávno hráli, ovšem poté byla hra odložena na 17. září, k čemuž by nakonec stejně došlo s ohledem na koronavir. Teď ovšem tvůrci uveřejnili zprávu, že hru opět odkládají a vydání je tak posunuto až na 19. listopadu letošního roku. Snad uvolnění termínu využijí vydavatelé a prázdné místo...

»
09. 06. 2020 • tonyskate10

Cyberpunk 2077 nabídne 3krát více řešení úkolů než Zaklínač

Polská RPG Cyberpunk 2077 se stala předmětem série podcastů německého magazínu GameStar, který kdysi vycházel i u nás. Vývojáři zde prozradili řadu informací o zářijové novince, které si teď shrneme. Už dříve bylo řečeno, že svět hry bude sice menší, ale naopak hustší než v třetím Zaklínači. Po stránce level designu pak budou vylepšení natolik znatelná jako mezi druhým a třetím dílem fantasy RPG.

»
03. 06. 2020 • tonyskate4

Speciální prezentace Cyberpunk 2077 se odkládá

U nás jste o tom sotva zaslechli, ale v Americe se teď strašně řeší rasové nepokoje, které zastínili i koronavir, a dochází k odkladu různých konferencí, prezentací i oznámení napříč světem i průmyslem včetně toho herního. Už příští týden například mělo dojít k prezentaci Night City Wire, která se by se samozřejmě týkala chystané RPG Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt RED. S ohledem na výše zmíněnou situaci ale byla prezentace odložena z 11....

»