Hrajte zdarma! Xbox Live Gold pro free-to-play hry zrušeno!

Publikováno: 21.4.2021, 17:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5077 článků

Konec ledna byl pro Microsoft poměrně divoký. Oznámil totiž zdražení členství Xbox Live Gold, nejspíše především proto, aby hráče přesvědčil k přechodu na předplatné Xbox Game Pass Ultimate, ovšem nepěkně se mu to vrátilo. Proto zdražení velmi rychle stáhl a jako kompenzaci nabídl opravdu bezplatné hraní free-to-play her, které je právě teď dostupné!

Od dnešního dne si tak zahrajete Fortnite, Apex Legends, Call of Duty: Warzone, World of Tanks, Rocket League, Warframe i český Vigor a nespočet dalších free-to-play her online skutečně zdarma, tedy aniž byste museli mít členství Xbox Live Gold. Microsoft tak srovnává krok s konkurencí a doufejme, že služby sítě Xbox budou nadále stejně kvalitní, ačkoliv už třeba nebudou vydělávat tolik, jako doposud. S ohledem na podzimní hit v podobě Halo Infinite pak připomeneme, že multiplayer hry by měl být free-to-play, tedy bezplatný, ačkoliv se jedná o tradičně prodávaný titul.

Pokud nyní ušetříte za Xbox Live Gold, určitě zvažte předplatné Xbox Game Pass, které vám poskytne více než 100 her včetně novinek od Xbox Game Studios a Bethesda Softworks v den vydání.

Těchto více než 50 free to play her si můžete bezplatně zahrát:

3on3 FreeStyle
Aegis Wing
APB Reloaded
Apex Legends
Armored Warfare
Battle Ages
Battle Islands
Battle Islands: Commanders
Bless Unleashed
Brawlhalla
Call of Duty: Warzone
Crackdown
Crackdown 2
Crimson Alliance
Crossout
CRSED: F.O.A.D.
Darwin Project
Dauntless
DC Universe Online
Dead or Alive 5 Last Round: Core Fighters
Dead or Alive 6: Core Fighters
Defiance 2050
Destiny 2
Doritos Crash Course
Dungeon Defenders II
Enlisted
Eternal Card Game
Family Game Night
Fishing Planet
Fortnite
Galaxy Control: Arena
Gems of War
Happy Wars
Harm’s Way
Hawken
Hyper Scape
Killer Instinct
Korgan
Minion Masters
Neverwinter
Outriders (Demo)
Paladins
Path of Exile
Phantasy Star Online 2
Phantom Dust
Pinball FX2
Prominence Poker
Realm Royale
Rec Room
Resident Evil Revelations 2
ROBLOX
Rocket League
Rogue Company
Skyforge
SMITE
Spacelords
Spellbreak
Star Trek Online
Techwars Global Conflict
TERA
The Four Kings Casino and Slots
Too Human
Trove
Vigor
War Thunder
Warface
Warframe
World of Tanks
World of Warships: Legends
Yaris

24. 09. 2021 • tonyskate0

Zářijová aktualizace pro konzole Xbox

Konec měsíce už klepe na dveře, ale Microsoft přesto ještě stihl vydat svou systémovou aktualizaci pro konzole Xbox, která přináší několik menších novinek, jenž oceníte i mimo konzole a dokonce došlo i na internetový prohlížeč Microsoft Edge, což jsme ani nečekali.

»
02. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox slibuje exkluzivní novinky na Tokyo Game Show 2021

Máme za sebou E3 i gamescom, tedy dva největší veletrhy herního průmyslu, kde byl Xbox silně přítomen. Rok ovšem ještě ani zdaleka nekončí. V prosinci můžeme očekávat další ročník The Game Awards a doufejme, že v listopadu budou oslavy 20. výročí Xboxu doprovázet i X0 akce s ukázkami budoucích her. Ještě předtím ale koncem tohoto měsíce proběhne Tokyo Game Show 2021, na které se chce Microsoft taktéž ukázat. Na 30. září 11:00 našeho...

»
19. 08. 2021 • tonyskate0

Nová sluchátka Xbox pro Series X|S

Zatímco nás Microsoft nadále zásobuje dalšími a dalšími variantami ovladačů, v březnu nám naservíroval bezdrátová sluchátka Xbox, která za svou cenu nabízí velmi slušný požitek ze zvuku i hraní s přáteli. Teď představil nová sluchátka Xbox, která nesou už tradičnější označení Xbox Stereo Headset a více méně se jedná o stejný produkt jako sluchátka bezdrátová až na to, že tato jsou s kabelem, nenabízí bezdrátové funkce a jsou pochopitelně levnější.

»
28. 07. 2021 • tonyskate0

Prodeje Xbox Series X|S okolo 6,5 miliónů kusů

Microsoft se přes noc pochlubil s dalším úspěšným kvartálem i celkovým fiskálním rokem, během kterého dosáhl opravdu úžasných čísel. Za minulé čtvrtletí trvající od dubna do června utržil 46,15 miliard dolarů, kdy z toho zisk činil 16,46 miliard dolarů. Za celý fiskální rok 2021 pak dosáhl neuvěřitelného obratu 168,09 miliardy dolarů (nárůst 18 %) a z toho 61,27 miliard dolarů (narůst 38 %) činil zisk.

»
29. 06. 2021 • tonyskate0

Cloudové hraní Xbox na iOS a PC s podporou Xbox Series X

Cloudové hraní Xbox je sice stále v betaverzi, což je naprosto pochopitelné, protože tato technologie se ještě bude vyvíjet a zlepšovat, ale doposud bylo dostupné pouze na zařízeních Android. Od dnešního dne je ovšem cloudové hraní Xbox dostupné všem předplatitelům Xbox Game Pass Ultimate, tedy i na zařízeních Apple (iOS) a počítačích s Windows 10. Jak už víte, aby Microsoft obešel pravidla App Store, zprovoznil cloudové hraní skrze prohlížeč a můžete tak...

»
17. 06. 2021 • tonyskate0

Letošní E3 bylo pro Xbox vůbec nejsledovanější

Už je tomu několik dní, co proběhla Xbox & Bethesda Games Showcase, ale pořád vzpomínáme na nabitou prezentaci, která mile překvapila hned v několika ohledech. Spousta hráčů také tvrdí, že Xbox vlastně zachránil letošní E3, protože jinak to dle jejich slov bylo slabší a musíme souhlasit, že bez Microsoftu by to byla trochu nuda. Že byl o společnou konferenci Xboxu a Bethesdy velký zájem, potvrdil i Phil Spencer, který na svém...

»
16. 06. 2021 • tonyskate0

Více než 20 nových her v den vydání v Xbox Game Pass

Jestli jste se ještě nestali předplatiteli Xbox Game Pass, pomalu je čas to napravit. Microsoft totiž na své konferenci Xbox & Bethesda Games Showcase představil takovou nálož, které hned v den vydání zamíří do předplatného, až se nám tomu nechtělo věřit. A nejde jen o jejich vlastní tituly, ale také nespočet projektů od ostatních vydavatelů či nezávislých vývojářů.

»
10. 06. 2021 • tonyskate0

Xbox chce dále nakupovat a vydávat hry každý kvartál

Matt Booty, který dohlíží na herní divizi Xbox Game Studios, v rozhovoru prozradil, že stále hledají další vývojáře, které by mohli koupit a jejich hlavním cílem je v budoucnu vydávat alespoň jednu vlastní hru každý kvartál, tedy každé čtvrtletí. To se jim sice zatím moc nedařilo, ale už v následujících měsících nám to vynahradí s Microsoft Flight Simulator, Age of Empires IV (pouze PC), Halo Infinite a doufejme, že i Forza Horizon 5.

»