Mortal Shell a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 16.11.2021, 15:51

Publikováno: 16.11.2021, 15:51

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5393 článků

Už jste se všichni dostatečně vyblbli v Mexiku ve Forza Horizon 5 anebo působíte zkázu v GTA San Andreas? Tak či onak, tady jsou další hry, které ještě tento měsíc rozšíří nabídku předplatného Xbox Game Pass.

Ještě tento týden můžete očekávat Next Space Rebels (17. listopadu) v níž si zahrajete na hvězdu vesmírného kanálu StarTube. O den později dorazí další novinka v podobě interplanetární záležitosti Exo One (18. listopadu). Zajímavé dobrodružství zažijete také ve Fae Tactics (18. listopadu) jako mladá kouzelnice ve světě plném záhad a nebezpečí, zatímco šílenou až bizarní akci si užijete v banánové My Friend Pedro (18. listopadu).

Novinkou bude taktéž akční RPG Undungeon (18. listopadu), jež slibuje ducha starých her tohoto žánru v moderním designu. Jako jelen se pak pustíte do likvidace poklidného města v Deeeer Simulator (23. listopadu), ovšem daleko větší výzva bude menší soulsovka Mortal Shell (23. listopadu), která dokázala zaujmout už při svém vydání a získáte ji rovnou ve vylepšené edici.

Posledním titulem pak bude satirická strategie Evil Genius 2 (30. listopadu), v níž se stanete mistrným zločincem. Dříve se také objevily tituly Dicey Dungeons a One Step from Eden, které si můžete zahrát už dnes. Ve čtvrtek 18. listopadu bude také dostupný Microsoft Flight Simulator v edici Game of the Year.

13. 06. 2021 • Lukáš Urban0

Soulsovka Mortal Shell dostane nový obsah

Náročné hry na hrdiny mají překvapivý úspěch, a tak není divu, že se rodí zajímavé kousky i mimo vysokorozpočtové produkce. Důkazem budiž Mortal Shell, kde se hrdina převtěluje do rozdílných skořápek starých válečníků, čímž se mu mění nejenom vzhled, ale také skladba zbraní a preference postavy. Studio Cold Symmetry nehodlá ještě hru opustit a v průběhu léta naservíruje DLC The Virtuous Cycle. Jeho přesný rozsah není známý, ale video ukazuje nového...

»
25. 02. 2021 • HusekD0

Mortal Shell: Enhanced Edition vychází již příští týden

Společnost Playstack nám s vývojáři ze studia Cold Symmetry oznámili, že se již příští týden dočkáme nextgen upgradu pro hru Mortal Shell. Nová verze bude mít vylepšený jak vizuál, tak i výkon. Majitelé Xboxu Series X budou mít značnou výhodu oproti hráčům se Series S, jelikož Mortal Shell: Enhanced Edition bude podporovat na silnějším zařízení 4K rozlišení a 60 snímků za sekundu, což je u Soulslike hry velká výhoda. Majitelé Series...

»
18. 08. 2020 • Lukáš Urban3

Recenze: Mortal Shell

Ve hrách, všude jako jinde, platí obecná paušalizace. Proto líbí-li se vám série Dark Souls, automaticky se předpokládá, že máte nahráno Sekiro, Code Vein, Necropolis, The Surge či Lords of Fallen. No, pravda je trochu složitější. Z těžko stravitelné RPG větvičky se stala macatá větev, která navzdory totožným prvkům nabízí rozdílné herní zážitky a obtížnosti. A zatím, co svět velkých titulů čeká na Elder Ring, malý tým veteránů servíruje Mortal Shell.

»