Xbox Game Pass brzy opustí 8 her

Autor: tonyskatePublikováno: 15.11.2022, 18:43

Publikováno: 15.11.2022, 18:43

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5536 článků

Snad vás dnešní přírůstky v podobě exkluzivní výpravné adventury Pentiment od Obsidian Entertainment a taktéž exkluzivní umělecké záležitosti Somerville od spoluautora Limbo a Inside potěšili. Ve zbytku měsíce pak můžete očekávat například střílečky Gungrave G.O.R.E a Insurgency Sandstorm. Posledního listopadu nás pak opustí celkem 8 her, které budou vyřazeny z nabídky předplatného Xbox Game Pass, a to:

Archvale
Deeeer Simulator
Final Fantasy XIII-2
Mind Scanners
Mortal Shell
Space Warlord Organ Trading Simulator
Undungeon
Warhammer 40,000 Battlesector

16. 11. 2021 • tonyskate0

Mortal Shell a další brzy v Game Pass

Už jste se všichni dostatečně vyblbli v Mexiku ve Forza Horizon 5 anebo působíte zkázu v GTA San Andreas? Tak či onak, tady jsou další hry, které ještě tento měsíc rozšíří nabídku předplatného Xbox Game Pass.

»
13. 06. 2021 • Lukáš Urban0

Soulsovka Mortal Shell dostane nový obsah

Náročné hry na hrdiny mají překvapivý úspěch, a tak není divu, že se rodí zajímavé kousky i mimo vysokorozpočtové produkce. Důkazem budiž Mortal Shell, kde se hrdina převtěluje do rozdílných skořápek starých válečníků, čímž se mu mění nejenom vzhled, ale také skladba zbraní a preference postavy. Studio Cold Symmetry nehodlá ještě hru opustit a v průběhu léta naservíruje DLC The Virtuous Cycle. Jeho přesný rozsah není známý, ale video ukazuje nového...

»
25. 02. 2021 • HusekD0

Mortal Shell: Enhanced Edition vychází již příští týden

Společnost Playstack nám s vývojáři ze studia Cold Symmetry oznámili, že se již příští týden dočkáme nextgen upgradu pro hru Mortal Shell. Nová verze bude mít vylepšený jak vizuál, tak i výkon. Majitelé Xboxu Series X budou mít značnou výhodu oproti hráčům se Series S, jelikož Mortal Shell: Enhanced Edition bude podporovat na silnějším zařízení 4K rozlišení a 60 snímků za sekundu, což je u Soulslike hry velká výhoda. Majitelé Series...

»
18. 08. 2020 • Lukáš Urban3

Recenze: Mortal Shell

Ve hrách, všude jako jinde, platí obecná paušalizace. Proto líbí-li se vám série Dark Souls, automaticky se předpokládá, že máte nahráno Sekiro, Code Vein, Necropolis, The Surge či Lords of Fallen. No, pravda je trochu složitější. Z těžko stravitelné RPG větvičky se stala macatá větev, která navzdory totožným prvkům nabízí rozdílné herní zážitky a obtížnosti. A zatím, co svět velkých titulů čeká na Elder Ring, malý tým veteránů servíruje Mortal Shell.

»