Novinka: Recenze rozšíříme o záznamy hraní

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 25.8.2019, 12:29

Publikováno: 25.8.2019, 12:29

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2514 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Blíží se konec prázdnin, což znamená, že by se měla vrátit také redakční produkce v rámci kanálu XKO TV. Pro štíhlou, možná dokonce anorektickou, skupinu lidí nemáme dobrou zprávu. Streamy obou Lukášů se v původní podobě už nevrátí. ChaosteoryCZ je minulostí, tudíž je případná iniciativa pouze na straně „pacoviče“, kterého znáte jako Luk83. Twitch kanál by měl být využíván k přenosům turnajů, ale to je otázka pro úplně někoho jiného. Lukášové se tak budou hlásit pouze prostřednictvím pořadu XKO MAG. Tedy pokud jde o hlas.

Zavládlo ovšem přesvědčení, že nemusíme být vždy slyšet. Součástí streamů byly z velké míry gameplaye nových her. A právě o ně by vás Luk83 nerad připravil. Z jeho iniciativy tedy přichází nápad na nekomentované záběry z hraní, kterými doplníme recenze. Přečtete si názor recenzenta, kouknete na pár minut ze hry a máte vše, co potřebujete vědět. Do nové rubriky NoCom Gameplay nebude přispívat celá redakce. Nicméně její větší část by vám měla zajistit ukázky podzimních hitů. Jako Control, Man of Medan, Borderlands 3, Blair Witch, WRC 8, Gears 5, NHL 20, Truck Driver nebo MXGP 2019.

Premiéry hodinového průletu hrou se zhostila CryLineT, která se podívala na zoubek hře RAD od studia Double Fine. Záznam najdete vždy v recenzi a samozřejmě samostatně na YouTube kanálu XKO TV. NoCom Gameplay není náhradou za Cryptaha. Jeho pořad zůstává neb je komentovaný a ukazuje první minuty hry. Naše záběry z hraní budou spíše z prostředku a pokusí se ukázat celou herní nabídku nebo přímo určitý úsek z recenze. Snad se vám videa budou líbit a poslouží svému účelu.

 • Maladava

  Hodně štěstí v nových projektech. Tím, že končí streamy a tak nějak se celkově se to tady mění je asi dobře. Aspoň pro mě. Bude víc času na jiné aktivity.

  • Lukáš Urban

   Vůbec nevadí, když sledovat nebudeš. Je to formát doplňující recenze, takže někdy na letmé proskákání, jindy třeba na úplnou ignoraci. Taky proč koukat na hru, když tě nezajímá 🙂
   A titulní hra zrovna není velký trhák.

   • Maladava

    Nejde o to, že první hra není trhák. Spíš jsem si zvyk na nějaký koment k videům a tohle mi přjde divné. Ale určitě si to svoji skupinu najde.

    • Lukáš Urban

     Tak si k tomu pustíš MAG 🙂
     Možná se ten formát vyvine a komentář přibude. Původně se zvažovaly videorecenze, ale byly by jak noty na buben.

 • StriderCZ

  To je život

 • eLPee23CZ

  Bez vašich streamů mám nějak moc volného času… Škoda. Dobře, že zůstává Xkomag! 👍

 • JN

  Super zpráva, těším se. Díky moc.

 • ZdBu74

  Když se bude jednat o recenzi hry, která je pro mě nějak zajímavá, tak se na video podívám. Ano, video z hry je možné najít i jinde, ale tady to budu mít hezky při ruce.
  Letmo jsem se podíval na video z hry RAD a komentář recenzenta mi tam trochu chybí. Co bych upravil je konec videa, kdy tady jen tak skončí a hotovo. Na konec bych dal nějakou znělku nebo grafiku, aby to zakončilo to video.

  • Lukáš Urban

   S koncem máš pravdu a dobrá připomínka. Pro Man of Medan uděláme i endslate s poděkováním za sledování a odkazem na další tvorbu.

   • ZdBu74

    Díky Luky 🙂

    • Lukáš Urban

     My děkujeme. Zvážíme i ten komentář, alespoň jako úvod k videu.