Odhalení NHL 23 už je za rohem

Autor: SeedarCZPublikováno: 23.8.2022, 18:32

Publikováno: 23.8.2022, 18:32

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

SeedarCZ

SeedarCZ

Je autorem 24 článků

Další ročníky sportovních her od EA Sports již klepou na dveře. Nedávno světlo světa spatřilo nové Madden NFL a taktéž nové NHL se blíží! Co od něj čekat?

Inu, oficiálních informací máme opravdu pramálo (což se snad ve čvrtek změní). Nicméně nějaké leaky, kterým by se dalo důvěřovat, již venku jsou.

Opravdu doufáme v návrat režimu GM Connected! Zřejmě nejpopulárnějšího režimu v historii celé série! Fanoušci již sedmým rokem volají po návratu a jak se zdá, zřejmě je konečně vývojáři vyslyšeli!

Velmi nadějně také vypadá cross-platform, který byl v minulém týdnu neoficiálně již oznámen pro režim WoC. Nicméně, nebylo by od věci zavést jej i pro ostatní online režimy.

Uvidíme ve čtvrtek, jak přesné tyto informace byly. Za sebe doufám alespoň v cross hraní, to je něco co tento titul rozhodně potřebuje.

A co by jste v dalším ročníku NHL chtěli najít vy? Napište nám do komentářů!

 

Živý přenos světové premiéry NHL 23 Reveal traileru na kanále níže.

16. 10. 2022 • SeedarCZ0

RECENZE: NHL 23

Každoroční nálož nových ročníků sportovních her od EA Sports jde pomalu do svého konce. A nezapomnělo se ani na sérii NHL.  

»
12. 10. 2022 • lindros88cze0

Zahrajte si NHL 23

Fanoušci hokeje, a hlavně ti nedočkaví se mohou pustit do hraní NHL 23 a to díky EA Play, která je součástí Xbox Game Pass Ultimate. Pokud se nemůžete dočkat, a chcete vyrazit na led a zahrát si jeden z módů, je nejvyšší čas začít stahovat. K dispozici budete mít 10 hodin, a to je spousta ledu na vyzkoušení 😊Ofiko hra vychází 14.10. Zde najdete dojmy kolegy Seedara z prvního spuštění NHL 23

»
30. 08. 2022 • p.a.c.o0

Nové gameplay video z NHL 23

První informace ohledně chystaného NHL 23 máme úspěšně za sebou, takže nadešel čas, podívat se na hru v pohybu. K tomuto účelu velice dobře poslouží nové video ukazují letošní novinky přímo v samotné hře. Věnovat se v něm budeme funkci „Last chance puck movement“ neboli co bude možné s hráčem ještě zachránit, než opravdu ztratí puk. Hra bude brát v potaz celou řadu situací, jako jsou hity do hráče, fauly...

»
26. 08. 2022 • p.a.c.o0

NHL 23 vyjde v říjnu

Jak bylo slibováno, tak se nakonec také stalo a my se tak můžeme podívat na první informace k chystanému NHL 23. Novinkou, která zaujme na první pohled bude možnost hrát za smíšené týmy, což bude symbolizováno již na samotném obalu hry. Objeví se na něm center Anaheimu Ducks Trevor Zegras a hráčka kanadské národní reprezentace Sarah Nurse. Kombinované týmy budeme tvořit v režimu HUT, takže jsme moc zvědaví, jak toto spojení pohlaví...

»