NHL 23 vyjde v říjnu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 26.8.2022, 16:56

Publikováno: 26.8.2022, 16:56

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2834 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Jak bylo slibováno, tak se nakonec také stalo a my se tak můžeme podívat na první informace k chystanému NHL 23. Novinkou, která zaujme na první pohled bude možnost hrát za smíšené týmy, což bude symbolizováno již na samotném obalu hry. Objeví se na něm center Anaheimu Ducks Trevor Zegras a hráčka kanadské národní reprezentace Sarah Nurse. Kombinované týmy budeme tvořit v režimu HUT, takže jsme moc zvědaví, jak toto spojení pohlaví bude ve výsledku fungovat.

Z dalších novinek můžeme zmínit upravený systém střelby, vylepšenou umělou inteligenci brankářů, upravenou hru bez puku nebo dříve zmiňovaný cross platform multiplayer. U něj však musíme dodat, že jeho implementace bude součástí patche, který dorazí až po vydání hry. Komu přišla atmosféra při zápasech nudná, bude mít radost z nového algoritmu Crowd Engagement Score, který by měl lépe pracovat s davy a reagovat na dění na hřišti. Pro svůj tým pak bude možné zvolit davové oslavy k jednotlivým výhrám jako je Stanely Cup nebo postup do dalšího kola playoff a to včetně světelných efektů. NHL 23 bude dostupné na konzolích Xbox One a Xbox Series 14. října nebo v případě předobjednávky již 11. října.

16. 10. 2022 • SeedarCZ0

RECENZE: NHL 23

Každoroční nálož nových ročníků sportovních her od EA Sports jde pomalu do svého konce. A nezapomnělo se ani na sérii NHL.  

»
12. 10. 2022 • lindros88cze0

Zahrajte si NHL 23

Fanoušci hokeje, a hlavně ti nedočkaví se mohou pustit do hraní NHL 23 a to díky EA Play, která je součástí Xbox Game Pass Ultimate. Pokud se nemůžete dočkat, a chcete vyrazit na led a zahrát si jeden z módů, je nejvyšší čas začít stahovat. K dispozici budete mít 10 hodin, a to je spousta ledu na vyzkoušení 😊Ofiko hra vychází 14.10. Zde najdete dojmy kolegy Seedara z prvního spuštění NHL 23

»
30. 08. 2022 • p.a.c.o0

Nové gameplay video z NHL 23

První informace ohledně chystaného NHL 23 máme úspěšně za sebou, takže nadešel čas, podívat se na hru v pohybu. K tomuto účelu velice dobře poslouží nové video ukazují letošní novinky přímo v samotné hře. Věnovat se v něm budeme funkci „Last chance puck movement“ neboli co bude možné s hráčem ještě zachránit, než opravdu ztratí puk. Hra bude brát v potaz celou řadu situací, jako jsou hity do hráče, fauly...

»
23. 08. 2022 • SeedarCZ0

Odhalení NHL 23 už je za rohem

Další ročníky sportovních her od EA Sports již klepou na dveře. Nedávno světlo světa spatřilo nové Madden NFL a taktéž nové NHL se blíží! Co od něj čekat?

»