Nové gameplay video z NHL 23

Autor: p.a.c.oPublikováno: 30.8.2022, 20:39

Publikováno: 30.8.2022, 20:39

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2839 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

První informace ohledně chystaného NHL 23 máme úspěšně za sebou, takže nadešel čas, podívat se na hru v pohybu. K tomuto účelu velice dobře poslouží nové video ukazují letošní novinky přímo v samotné hře. Věnovat se v něm budeme funkci „Last chance puck movement“ neboli co bude možné s hráčem ještě zachránit, než opravdu ztratí puk. Hra bude brát v potaz celou řadu situací, jako jsou hity do hráče, fauly a celou řadu dalších možností. Na každém hráči a jeho dovednostech pak bude, zda a jestli danou situaci ještě zachrání.

V potaz bude třeba vzít také X-Factor, neboli dovednosti jednotlivých hráčů. Ani tato funkce nebude letos chybět a dočká se nějakých úprav. Výraznějších změn bychom se pak měli dočkat v brankovišti. Maskovaní muži na nás vytáhnou novou várku pohybů, kterými se nám pokusí zabránit ve skórování. A nutno dodat, že podle videa to vypadá opravdu dobře. Posledním prvkem videa je možnost řešit různé herní strategie. K tomu všemu vývojáři údajně naslouchají komunitě a snaží se zakomponovat i tyto informace. Čas ladit hru mají vývojáři do 14. října, na kdy byl oznámen datum vydání NHL 23.

16. 10. 2022 • SeedarCZ0

RECENZE: NHL 23

Každoroční nálož nových ročníků sportovních her od EA Sports jde pomalu do svého konce. A nezapomnělo se ani na sérii NHL.  

»
12. 10. 2022 • lindros88cze0

Zahrajte si NHL 23

Fanoušci hokeje, a hlavně ti nedočkaví se mohou pustit do hraní NHL 23 a to díky EA Play, která je součástí Xbox Game Pass Ultimate. Pokud se nemůžete dočkat, a chcete vyrazit na led a zahrát si jeden z módů, je nejvyšší čas začít stahovat. K dispozici budete mít 10 hodin, a to je spousta ledu na vyzkoušení 😊Ofiko hra vychází 14.10. Zde najdete dojmy kolegy Seedara z prvního spuštění NHL 23

»
26. 08. 2022 • p.a.c.o0

NHL 23 vyjde v říjnu

Jak bylo slibováno, tak se nakonec také stalo a my se tak můžeme podívat na první informace k chystanému NHL 23. Novinkou, která zaujme na první pohled bude možnost hrát za smíšené týmy, což bude symbolizováno již na samotném obalu hry. Objeví se na něm center Anaheimu Ducks Trevor Zegras a hráčka kanadské národní reprezentace Sarah Nurse. Kombinované týmy budeme tvořit v režimu HUT, takže jsme moc zvědaví, jak toto spojení pohlaví...

»
23. 08. 2022 • SeedarCZ0

Odhalení NHL 23 už je za rohem

Další ročníky sportovních her od EA Sports již klepou na dveře. Nedávno světlo světa spatřilo nové Madden NFL a taktéž nové NHL se blíží! Co od něj čekat?

»