Předobjednejte si Shadow Warrior 3 s bonusem

Autor: olishuPublikováno: 18.1.2022, 10:21

Publikováno: 18.1.2022, 10:21

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 72 článků

A získejte okamžitý přístup k prvním dvěma hrám série, Shadow Warrior a Shadow Warrior 2.  Navíc je součástí balení limitovaná edice skinu Katana, která je pro tento balíček exkluzivní.

Shadow Warrior 3 posouvá netradiční sérii stříleček z pohledu první osoby na novou úroveň díky plynulé kombinaci rychlé střelby, boje zblízka ostrého jako břitva a efektního systému volného pohybu.

Padlý korporátní šógun Lo Wang a jeho bývalý zaměstnavatel, z něhož se stala nemesis a z pomocníka Orochi Zilla, se vydávají na nepravděpodobnou misi s cílem získat zpět prastarého draka, kterého nedobrovolně vypustili z jeho věčného vězení. Vyzbrojen trestající směsí čepelí a střel musí Lo Wang projít neprobádané části světa, aby temnou bestii vystopoval a znovu odsunul apokalypsu. Stačí k tomu maska mrtvého boha, dračí vejce, dotek magie a dostatek palebné síly, aby zadržel blížící se pohromu.

  • Při každém střetnutí diriguj symfonii smrti tím, že budeš kombinovat ohromující palebnou sílu s ničivě přesnými údery katanou, zatímco se budeš prohánět mezi hordami démonů.
  • Plynulé střídání hbitých pohybových technik včetně vzdušných výpadů, běhu po stěně, dvojitých skoků a nového efektního háku vylepšuje vaše bojové a pohybové možnosti v každé bitvě.
  • Provádějte velkolepé dokončovací pohyby, abyste si přivlastnili kousek dobytého nepřítele a uvolnili jeho síly zpět na hordu v přívalu nezastavitelné zuřivosti a mocné magie.
  • Každé prostředí je lemováno nebezpečnými strukturami a zařízeními, které lze aktivovat a přidat tak další vrstvu kreativní volby do útočné strategie.
  • Vydejte se na cestu napříč mýtickou asijskou zemí prodchnutou magií a technologií dávných samurajů, kterou nyní ovládají démoničtí yokai z japonského folklóru.
  • Připravte se na zkušeně podané jednohubky od Lo Wanga, vypointované vtípky se Zillou a intenzivní jízdu plnou absurdních potíží na cestě k proměně soudného dne v nový den.

Shadow Warrior 3 od studia Flying Wild Hog vychází sice až 1. března na konzole Xbox Series X|S a Xbox One, ale můžete si jí předobjednat už nyní v obchodě Microsoft Store a mezitím si díky okamžitému přístupu zahrát předešlé dva díly z bonusového balíčku.

18. 03. 2022 • p.a.c.o0

RECENZE: Shadow Warrior 3

Akční hry jsou jedním ze základních herních žánrů. Ještě aby ne, když svým nezaměnitelným způsobem jsou tu s námi od počátku herních věků. Tento žánr přinesl spoustu velkých a nezapomenutelných značek jako Contra, Duke Nukem nebo DOOM. Já sám mám střílečky velice rád a patří mezi můj vůbec nejoblíbenější žánr. Jsou pěkné na pohled, příjemně se hrají a ve většině případů se po nás nechce nic složitějšího, než vystřílet daný level.

»
27. 02. 2022 • HusekD0

Vyšel nový gameplay trailer pro Shadow Warrior 3

Blíží se konec měsíce a do toho nového nastoupíme v opravdu divokém stylu. Na 1.3. je totiž naplánované vydání frenetické fps akce Shadow Warrior 3. Vydavatel Devolver Digital nás společně s vývojáři z Flaying Wild Hog neustále zásobují novými informacemi a nyní vydávají poslední gameplay trailer před samotným vydáním. Shadow Warrior 3 se inspiroval u nejnovějšího krále fps her DOOM Eternal a převzal si od něho některé zajímavé herní prvky,...

»
02. 02. 2022 • p.a.c.o0

Shadow Warrior 3 dostal datum vydání

Shadow Warrior 3 se nezadržitelně blíží a s ním také naši dva hrdinové – Lo Wang a Orochi Zilla. Jejich úkolem tentokrát bude chytit draka, kterého shodou okolností právě oni dva pustili na svobodu. V novém traileru nechybí humor a hromada akce, které jsou sérii vlastní. Společně s trailerem vývojáři odhalili také datum vydání, kterým bude 1. březen letošního roku. Vzhledem k délce února se dá říct, že je hra již...

»
26. 10. 2021 • p.a.c.o0

Shadow Warrior 3 hlásí zpoždění

Říkáte si, že na pořádnou akci není nikdy pozdě? Tento pozitivní přístup se vám dozajista bude hodit v případě připravovaného pokračování akční řežby Shadow Warrior 3. Dnes totiž bylo oznámeno, že hra vyjde až v příštím roce. I když na druhou stranu to není odklad v pravém slova smyslu, protože konkrétní datum vydání vlastně zveřejněn nebyl a tak nějak se akorát očekávalo, že hra vyjde někdy letos. Teď již víme,...

»
20. 05. 2021 • p.a.c.o0

Shadow Warrior 3 představuje zbraně

Pořádně střílení ještě není přežitek. Jak ukazuje DOOM, po takových hrách je stále velký hlad a jednou z dalších sérií podobného ražení je Shadow Warrior 3. Ten by měl vyjít ještě letos, byť konkrétní datum zatím oznámen nebyl, ale i tak nás tvůrci lákají na chystaný obsah. Hlavním „pracovním“ nářadím bude široký zbraňový arzenál a právě tomu se věnuje nejnovější video. Asi nemusíme dodávat, že krev díky zbraním bude stříkat...

»