První záběry ze závodů Super Street: The Game

Autor: chaosteoryczPublikováno: 15.7.2018, 10:34

Publikováno: 15.7.2018, 10:34

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1984 článků

Zhruba před půl rokem automobilový magazín Super Street oznámil vlastní hru, kterou chce vyplnit díru na trhu. Někdy v únoru bylo zmíněno datum vydání, ke kterému mělo dojít počátkem srpna. Tento termín se nakonec tak úplně nepovedlo stihnout a titul zaměřený na tuning dorazí až 4. září. První gameplay záběry konečně ukazují, jakým směrem vývojáři cílí. Rovnou se vzdejte licencovaných aut, na která evidentně peníze nebyly. Místo toho se hra chlubí sedmi desítkami výrobců, specializujících se na disky, podvozky, brzdy, audio, pneumatiky, výfuky, výkonové díly nebo sportovní doplňky. Dohromady bude možné měnit více jak 700 dílů.

I když se na samotnou úpravu kouká moc pěkně, hra nezapře menší rozpočet, který se odráží na grafickém zpracování. To by ale nemusel být žádný problém, pokud by Super Street: The Game nabídla vedle bohaté personalizace i zajímavé prostředí a kloudný jízdní model. Těm se aktuální záběry vyhýbají, což nebudí velkou důvěru. Hru totiž vyvíjí autoři značek Monster Jam či Road Rage a ti mají značné mezery i v tak jednoduchém prvku, jakým je arkádový jízdní model. Příliš lákavá není ani cena, předběžně stanovená na 49,9 $.

 • JoohnCZ

  To mě tedy moc nezaujalo…

 • Jurgen Thor Cachtzehn

  Mě se to líbí. ty auta zamrzí ale to že ve hře je vizuálně zpracované to jak se mění součástky, tlumiče, části motoru to nemá žádná hra a mě se to líbí. Hru si budu užívat a kdyby tam byl jen tuning a nic víc tak i tak mě hra bude bavit.

  Teď jako tuning hru hraju Midnight Club: Los Angeles. Je to jedna z nejrealističtějších tuning her co jsem kdy poznal.
  A jako další The Crew 2.
  Problém Midnight Clubu: LA je že se dlouze vydělávají peníze. A také že bonusový obsah ze hry není přístupný v naší zemí. Ale předevčírem jsem už psal na podporu a věc byla postoupena technickému týmu. Tak se uvidí.

 • mar tin

  Působí to trochu jak NFSU2 bez licencovaných aut. Jestli tomu bude odpovídat i jízdní model a cenovka, tak bude o zabavu postaráno. Ta modifikace vozidel vypadá velice zajímavě.