Říjen 2018 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 26.9.2018, 7:39

Publikováno: 26.9.2018, 7:39

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4853 článků

Asi s námi budete souhlasit, že zářijová nabídka her zdarma v rámci programu Games with Gold nebyla žádná sláva. Na druhou stranu teď vychází tolik pecek, že na tyto menší tituly ani nemáte pomyšlení. Nicméně bychom řekli, že nás v říjnu čeká zlepšení, a to na obou konzolích.

Aktualizace: Stuntman: Ignition v CZ a SK nahrazuje Ms. Splosion Man.

Na Xbox One se totiž dočkáme návykové kuchyňské záležitosti Overcooked, která se nedávno dočkala i pokračování a nejvíce se zabavíte v lokální kooperaci. Druhým titulem pak bude izometrické akční RPG Victor Vran, které zle přirovnat k Diablu. Namísto ďábla ale budete nahánět démony.

I na stařičké konzoli Xbox 360 nás čeká pěkná zábava, a to především akčního rázu. Hned zkraje měsíce se staneme profesionálními kaskadéry, kdy získáme práci jako hollywoodský řidič ve hře Stuntman: Ignition. Poté bude následovat Hitman: Blood Money, v němž se vydáte hned do několika pestrých lokací, abyste odstranili několik důležitých osob a tak splnili lukrativní kontrakty. Současně se můžete připravit i na listopadový HITMAN 2. Oba titulky si samozřejmě zahrajete i na Xbox One díky zpětné kompatibilitě.

01. 06. 2017 • wellkeybig0

Recenze: Victor Vran

V temné uličce, která je osvětlená osamocenou lampou u opuštěné hospody, postávají přízraky a magické běsy. Zagarávie dříve byla veselým místem, plná spokojených měšťanů než se naplnilo prokletí a zrůdy se probudily k životu. Lovci monster i zaklínači, kteří se snažili město zachránit, se nikdy nevrátily. U vstupní brány stojí muž s démonem v hlavě, kterému nelze vidět do očí. Muž přezdívaný Čistič Vrána nemá v rukou mop s kýblem...

»