Série MotoGP se dočká restartu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 10.4.2018, 17:55

Publikováno: 10.4.2018, 17:55

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1392 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Letošní ročník série MotoGP se dle slov vývojářů stane dílem, plným novinek, který by se dal popsat jako restart série. Matteo Pezzotti, vrchní designér v Milestone, prohlásil: „MotoGP 18 má být restart našeho vlajkového titulu s cílem nabídnout ten nejlepší a nejryzejší zážitek s MotoGP všem fanouškům. Tento titul značí přechod série na Unreal Engine, který představuje skok kupředu co do technologických inovací a zajistí neuvěřitelná vylepšení vizuální kvality, realističnosti, působivých světelných efektů a zcela přepracované fyziky. Díky realistické simulaci fyziky hra věrně a kompletně reprodukuje charakteristické chování motorek, čímž stírá hranice mezi realitou a fikcí a zároveň se zpřístupňuje běžným hráčům díky novinkám v podobě posílení řízení a výuk. Další podrobnosti o technologických vlastnostech zveřejníme brzy, ale naším cílem je díky všem těmto novým vylepšením nabídnout fanouškům realistický a podmanivý zážitek s MotoGP.“

Mezi klíčové vlastnosti MotoGP 18 bude patřit oficiální sezóna MotoGP 2018 se všemi závodníky, oficiálními soupiskami z MotoGP, Moto2, Moto3 a Red Bull MotoGP Rookies Cup a všech 19 oficiálních tratí, včetně nového okruhu Buriram International Circuit v Thajsku. Zajištěna by měla být i věrná reprodukce závodníků, tratí a motorek díky systému Drone Scanning, který se stará o reprodukci 1:1 všech detailů tratí a technologii 3D skenu, která do hry dosadí skutečné tváře závodníků MotoGP. Exkluzivní vylepšené funkce, díky kterým bude herní zážitek podmanivější než kdy dřív, jako třeba nové filmečky, divácký režim a zcela nová interaktivní výuka. Vylepšená umělá inteligence, fyzika motorek a kolizní systém a navíc novinka v podobě posíleného řízení, by měly nabídnout zábavnější simulaci na všech úrovních. Výsledný dojem jistě podtrhne i nový dynamický systém poškození a systém údržby pneumatik.

Chybět nebude přepracovaný režim kariéry, ve kterém můžete vyšplhat po žebříčku od Red Bull MotoGP Rookies Cup až do třídy MotoGP, včetně inovativního nastavení vývoje motorek, jenž výrazně zvýší jejich výkon, a také systému MotoGP ID, který bude náš postup sledovat. Další informace mají být zveřejněny co nevidět, takže už se sluší zmínit, že MotoGP™18 vyjde 7. června 2018 a můžete se těšit na další informace. Snad se Milestone povede všechny sliby přetavit ve skutky.