Spekulace: Uniklý screenshot z Assassin’s Creed Empire

Autor: tonyskatePublikováno: 28.2.2017, 8:01

Publikováno: 28.2.2017, 8:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 2921 článků

Série Assassin’s Creed si užívá zaslouženou pauzu, která by měla skončit letos na podzim, ale pokud to bude třeba, může se prodloužit až do příštího roku. Dosti dlouhou dobu se proslýchá, že hra by měla být zasazena do Egypta, což je prostředí, po kterém řadu let fanoušci touží, a snad by se jim toto přání mohlo splnit. Údajný Assassin’s Creed Empire, který nejspíše vzniká pod kódovým označením Osiris, ačkoliv ani jeden název samozřejmě není jistý, se navíc pokusí o restart sérii, protože poslední díly už ztrácely dech a každoroční nálože sérii nakonec uškodily.

Dnes pro vás ovšem máme uniklý screenshot z této hry, který můžete vidět níže. O jeho pravosti asi nemá smysl nic tvrdit, takže si jej rovnou trochu rozebereme. Hráč se na něm chystá vstoupit do pyramidy, která samozřejmě ukrývá hrobku a v ní nejspíše sarkofág. Možná přímo faraónův sarkofág? Na zádech má hrdina štít a nejspíše kopí, takže souboje budou zcela nové. Přiblížený obrázek nám pak z kódu ve spodní části umožňuje vyčíst slovo GIZA, což jen potvrzuje zasazení do Egypta. Vchod do pyramidy je navíc pokryt pavučinami, což svědčí o tom, že už tam dosti dlouho nikdo nebyl, takže kdo ví, co všechno uvnitř číhá a jaké poklady tam čekají.

Je více než pravděpodobné, že hra bude oznámena v červnu na E3 během konference Ubisoftu a ať už vyjde na podzim či až příští rok, měla by dorazit i ve vylepšené podobě pro Project Scorpio.

image1msjuf

DF4s2jm

17. 05. 2017 • tonyskate0

Ubisoft oznamuje E3 konferenci

Francouzský vydavatel Ubisoft včera potvrdil, že v tomto fiskálním roce vydá novou ze série Assassin’s Creed, Far Cry 5 a The Crew 2. Všechny tři tituly budou řádně představeny už v červnu na E3, ačkoliv se proslýchá, že Assassin’s Creed Origins by mohl být oznámen už tento pátek. Chvíli na to Ubisoft také dodal, že svou letošní konferenci pro E3 letos uspořádá o něco dříve, tedy v pondělí 12. června ve 22:00. Tradičně...

»
09. 05. 2017 • tonyskate1

Spekulace: Assassin’s Creed Origins v Egyptě

Je téměř jisté, že Ubisoft na letošním E3 oznámí nový díl ze série Assassin’s Creed. Jelikož si značka dala loni pauzu, hodně se mluví o řádném restartu a podle dosavadních informací bude hra zasazena do Egypta. Nicméně nový titul by neměl mít podtitul Empire, jak se doposud spekulovalo, ale celá hra by se měla jmenovat Assassin’s Creed Origins a příběh by se měl zaměřit na počátky cechu asasínů. Jednak tomu...

»
23. 03. 2017 • tonyskate0

Televizní seriál Assassin’s Creed

S filmem to moc nevyšlo, tak to zkusíme v televizi. Tohle si asi řekl Ubisoft po prosincové premiéře filmu podle úspěšné herní série Assassin’s Creed. Film se totiž ukázal jako h*vad*na, ačkoliv si na sebe vydělal a dost možná se dočkáme i pokračování. Přece jen herní série taky nezačala na první dobrou, tak by se film mohl poučit ze svých chyb, ale obáváme se, že položeny základy jsou velmi špatné.

»