Ubisoft potvrzuje první hry pro Xbox Scarlett a další plány

Publikováno: 1.11.2019, 11:09

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4038 článků

Francouzský vydavatel Ubisoft v posledních plní titulky herních serverů. Ať už je to skutečnost, že Ghost Recon Breakpoint je propadák, na kterém ovšem zapracují anebo odklad všechny velkých her, jež měli vyjít na jaře příštího roku. Pojďme si zatím shrnout, jak zní plány na vydání her v následujících letech.

Během fiskálního roku 2021 (duben 2020 až březen 2021) vyjde pět velkých AAA her, mezi něž patří již odložené Gods & Monsters, Watch Dogs Legion a Rainbow Six Quarantine, a téměř určitě také nový Assassin’s Creed, který byl měl dorazit na podzim příštího roku. Poslední hrou by pak mohla být pirátská Skull & Bones, která se ovšem může přesunout do fiskálního roku 2022 a vyjít tedy až po dubnu 2021. Na toto období totiž Ubisoft plánuje vydání 3 až 4 velkých AAA her. Jedná se už o vzdálenější pohled do budoucnosti, takže je zde možné zmínit Beyond Good & Evil 2 a dojít může i na nové Far Cry či dlouho žádaný návrat Sama Fishera se série Splinter Cell.

Současně bylo také potvrzeno, že Gods & Monsters, Watch Dogs Legion a Rainbow Six Quarantine vyjdou kromě Xbox One také na Xbox Scarlett, tedy next-gen konzoli. Pro dva zbývající neoznámené tituly potvrzené na fiskální rok 2021 platí totéž. Tato pětice her, které vyjdou na současnou i příští generaci konzolí, naplno využijí všech nových funkcí, které next-gen konzole nabídnou, ať už budou jakékoliv. Podle slov ředitele Ubisoftu bude moci například daleko rychleji stahovat nový obsah a užít si hry s lepším frameratem, tedy vyšší počet FPS a tudíž ještě plynulejší chod hry.

Plány Ubisoftu jsou tedy navzdory podzimnímu zakopnutí a odkladům rozsáhlé a doufejme, že se všechny jejich projekty vydaří. Současně už po svých studiích žádá, aby nové projekty nabídly něco zcela jedinečného.

 • FABIOOZO

  pro me bude rozhodujici jestli xbox bude u nove generace delat VR, jak ne tak je u me koupe zcela jasna

  • Martin Pirát

   Jako že nechceš, aby to umělo VR?

   • FABIOOZO

    Ale nee 🙂 jako ze kdyz bude mit xbox scarlet vr tak si ho koupim a kdyz ne tak konkurence no 🙁

 • @deutosob

  Pro mě bude dílčí zpětná kompatibilita, i s původním Xboxem. Mít stroj, co rozjede 4 generace her doma, jak origo Xbox, tak 360, to bude něco a pro mě to bude TOP! Pokud toto a další pecky chystané na novou generaci, Rád zakoupím už v první vlně.

25. 10. 2019 • tonyskate1

Watch Dogs Legion a další hry Ubisoftu odloženy

Včerejší finanční zpráva francouzské společnosti Ubisoft byla plná nečekaných překvapení. Ještě než se dostaneme k odkladům her, jež měly vyjít na jaře příštího roku, je třeba zmínit letošní dvě velké hry vydavatel. Obě vyšly pod značkou Tom Clancy a dle slov vydavatele byly komerčním neúspěchem. U The Division 2 nás to mírně překvapuje, ovšem asi nemohli počítat s úspěchem jako minule, jelikož už teď hráč nebyli tolik zblblí, ovšem v případě Ghost Recon...

»
20. 08. 2019 • Lukáš Urban1

GC 2019: Watch Dogs: Legion a kouzlo osobnosti

Jestli je na třetím díle hackerské série skutečně něco zajímavého, je to značné pozměnění konceptu. Přenesení děje do blízké budoucnosti otevřelo cestu novým technologiím a s nimi také novému přístupu. Jak už víme od samého počátku, úplně každý ve městě se může stát členem odbojové organizace. Stačí splnit „vstupní úkol“ a odpor proti autoritám je zase o něco silnější. A i když se Ubisoftu špatně věří, že dokáže vytvořit několik desítek...

»
11. 06. 2019 • Lukáš Urban1

E3 2019: Za osvobození Londýna s Watch Dogs Legion

Hackování je zpět. Jak už víme pár dní, noví „psi“ nás zavedou do futuristického Londýna, kde lidská svoboda a soukromí jsou jen pojem ze starých knih. Vláda situaci ve městě nezvládá, a tak se o pořádek stará soukromá vojenská společnost, jejímž cílem je nepřijít o dobře rozjetý podnik. Uvnitř tepajícího města ovšem doutná odboj, jehož součástí se může stát kdokoliv.

»