Xbox Game Pass brzy opustí 3 hry

Autor: tonyskatePublikováno: 15.3.2022, 14:17

Publikováno: 15.3.2022, 14:17

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5690 článků

Crusader Kings III, Shredders, F1 2021 či Weird West. To jsou jen některé z her, které nás do konce tohoto měsíce čekají v předplatném Xbox Game Pass, kdy první dvě vychází pouze pro Xbox Series X|S, ale třeba se později ukáží i pro starší generaci. Každopádně jsou tady také tři tituly, které budou na konci března vyřazeny z nabídky XGP.

První se týká EA Play, tedy i Xbox Game Pass Ultimate, a jde o americký fotbal Madden NFL 20, což vás ovšem nemusí vůbec mrzet, jelikož už je dostupný aktuální ročník. Opustí nás také retro záležitost Narita Boy a dojde taktéž na drsnou akci Shadow Warrior 2, která se nedávno dočkala dalšího dílu, ovšem zatím mimo nabídku předplatného. Pro úplnost ještě dodáme, že předplatitelé PC Game Pass přijdou o Destiny 2: Beyond Light, Shadowkeep a Forsaken.

19. 05. 2017 • wellkeybig1

RECENZE: Shadow Warrior 2

V zemi vycházejícího slunce projíždí na plný plyn Nissan Datsun 240Z černé barvy, který odráží měsíční svit svou naleštěnou kapotou. Temným lesem se kromě burácejícího silného motoru ve vysokých otáčkách, rozléhá píseň od Stana Bushe – The Touch.

»