Xboxweb.cz FIFA 19 FINAL CUP

Autor: DandyCZEPublikováno: 28.5.2019, 15:19

Publikováno: 28.5.2019, 15:19

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 236 článků

Máme za sebou finále dlouhodobého turnaje ve FIFA 19, do kterého se registrovalo skoro 160 lidí a aktivně zapojilo na 100 hráčů na konzoli Xbox. Odehráli jsme 6 kvalifikací a jedno finále, do kterého se dostala opravdu špička hráčů na konzoli Xbox One.

Samotný finálový turnaj už byl pouze pro pozvané hráče, kteří uspěli v kvalifikacích. Díky našemu studiu jste se mohli podívat na vybrané zápasy a poslechnout rozhovory s hráči, které přineseme i ve zkrácených verzích.

Do TOP 4 se nakonec dostali hráči Pepsson7, IRGI Boschak CZ, multimurphy68 a Hekoslav, kteří svedli boje o první až čtvrté místo a hlavně krásné ceny. Hlavní cena totiž byl ovladač Xbox Elite v hodnotě 3500Kč. K tomu jsme rozdali předplatné na služby Xbox Live a Xbox Game Pass.

Vítězství si nakonec pro sebe vybojoval IRGI Boschak CZ, který už se účastnil několika našich turnajů. Za celý tým turnaje gratulujeme!
Ve finálovém duelu porazil Pepsson7, který po finále neskrýval zklamání. Svého soupeře už znal a to právě díky kvalifikacím kde se utkali v jednom finále, tam byl Pepsson7 úspěšnější, bohužel ve finálovém turnaji to na soupeře nestačilo.

V boji o třetí místo byl nakonec úspěšnější Hekoslav po těsném výsledku 2:1.

Turnaj se povedl a to i díky partnerům: XboxCZ, Comm4u a samozřejmě našemu webu!

Hlavní ceny pro finálový turnaj:

1. Herní ovladač pro Xbox a PC – Xbox Elite + fotbalový dres + drobné ceny
2. Zlaté členství Xbox Live na 12 měsíců + drobné ceny
3. Hry zdarma díky předplatnému Xbox Game Pass na 6 měsíců + drobné ceny
4. Poukaz do Xbox Store v hodnotě 300 Kč + drobné ceny

Těšíme se na další série a věříme, že ještě ve větším počtu! Když tak nám napište, jak se vám turnaj zamlouval, co zlepšit a rozhodně jukněte na další probíhající online turnaje nebo soutěže.

29. 03. 2019 • DandyCZE5

XW Fotbalové turnaje 2019

První oznámená série v rámci našich turnajů, je osvědčená čutaná. Těšit se můžete na jednorázový turnaj v reprezentacích a pak na 6 kvalifikačních kol s jedním větším finále.

»
20. 12. 2018 • DandyCZE5

XW FIFA 19 Xbox One vánoční cup

Zdravíme všechny online hráče. Na tyto dny jsme pro vás připravili avizované online turnaje.

»
06. 11. 2018 • waggon12

Xbox Weeks Deals – 6.11. až 13.11.2018

Bezpochyby největším favoritem na výhodnou koupi je tento týden Just Cause 3, který sice nedosahuje hvězdné kvality (viz recenze), ale to plně kompenzuje jeho cenovka 164Kč. A nezaostává ani jeho předchůdce Just Cause 2, jenž můžete mít za pouchých 24Kč.   Xbox ONE Air Guitar Warrior Gamepad Edition – 179Kč ARK: Aberration – 199Kč ARK: Scorched Earth – 159Kč ARK: Survival Evolved – 479Kč ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition –...

»
02. 10. 2018 • p.a.c.o3

RECENZE: FIFA 19

Každoroční souboj sportovních her s recenzenty opět vypukl a další na řadě, kdo se nás pokusí přesvědčit o kvalitách svojí hry, jsou ostřílení borci z EA Sports. Jejich série FIFA prodává milióny kusů ročně, snaží se sem tam v konceptu i něco změnit a ani aktuální ročník FIFA 19 na tom nebude jinak. Zároveň se nabízí otázka, jak jsou na tom v porovnání s konkurencí od Konami a celá řada z vás by jistě ráda také...

»
01. 10. 2018 • Lukáš Urban0

Na jedny ostrovy autem, na druhé lodí

Hned v úvodu si řekněme, že kdo čeká tenhle týden nový díl Assassin’s Creed, nedočká se. Po nocích nepřepadáváme pumpy s maskou Michaela Myerse, a proto nemůžeme na streamy pokrýt vše. Bohužel. Přesto bychom se o dobrou zábavu nebáli, neboť program je i tak bohatý. Týden, dle zajetých pravidel, odstartuje Luk83 a pohled na letošní fotbálek od EA. Zatím jsou jeho dojmy dosti rozporuplné, takže můžete očekávat ostrá slova a hecování k online...

»
23. 09. 2018 • Lukáš Urban0

Potrápili jsme komunitu ve Forze a fotbalu

Přesněji řečeno, komunita spíše trápila nás, ale o tom multiplayerové streamy jsou. Z licenčních důvodů nebyl dostupný náš čtvrteční záznam streamu, neboť UEFA ho kvůli padesáti vteřinám zablokovala. Stačila jedna licencovaná znělka v oficiální hře a sto padesát minut přišlo vniveč. Naštěstí se nám podařilo video z kanálu stáhnout a jeho upravenou verzi opětovně nahrát. Komu tedy uteklo ohlédnutí za posledními aktualizacemi Forzy Motorsport 7 a zkoušení multiplayeru nového fotbalu od EA, má...

»
19. 09. 2018 • DandyCZE23

FIFA 19 v EA Access

Pokud patříte mezi fanoušky fotbalu, tak možná právě čumíte na bednu nebo sosáte plnou verzi hry FIFA 19, která je dostupná v EA Access. Po hřišti se můžete prohánět 10 hodin a to by vám na vyzkoušení mělo stačit. Majitelé EAA mají pak i 10% slevu na nákup. Jenom připomenu, že tuhle možnost na konzolích máte pouze na Xboxu! Tak kdo u vás dneska večer vyhraje Plzeň nebo FIFA19?

»
17. 09. 2018 • Lukáš Urban5

Osmý den schází nám

Svým způsobem bychom mohli týden streamů věnovat skupině Olympic, ale nevíme, co byste si z toho vzali. Patrně nic. Popěvek legendární skladby jsme si vypůjčili proto, že týden má jen sedm dní, kdežto naplánovaná vysílání mají o jeden titul víc. A jelikož pátky se oslavuje a soboty vyspává těžký týden, zbylo nám dnů pět. Rozjedeme to pozvolna s demoverzemi očekávaných her. Z minulého týdne si připomeneme hry FIFA 19 a Forza Horizon 4....

»