Forza dostala Spectate režim a nový balíček aut

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 16.2.2018, 10:41

Publikováno: 16.2.2018, 10:41

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3284 článků

Tak se zdá, že Forza Motorposrt 7 konečně nabídne vše, co měla mít při vydání. Když došlo na oznámení nového turnaje ForzaRC, bylo jen otázkou času, kdy se objeví sledování online závodů a možnost přenastavit startovní rošt. A nemuseli jsme čekat ani příliš dlouho. Poslední aktualizace obě funkce přináší, a navíc optimalizuje načítání multiplayerových závodů. To má být nyní rychlejší. Spectate režim, tedy že můžete sledovat ostatní hráče při závodě a užívat si atmosféru televizních přenosů, doznal oproti minulému dílu změn. Pohyb aut byl vyladěn stejně, jako nahodilé chyby a pozice aut. Nemělo by tedy docházet k mylnému vyhodnocení umístění nebo k neexistujícím kolizím. Požitek je nyní srovnáván s uloženým záznamem ze závodů. Seed the Grid se jmenuje funkce, která umožňuje hostiteli lobby řadit postavení závodníků manuálně. Vylepšené uživatelské rozhraní navíc prozradí o jezdci a vozu více informací. Další vylepšení mají následovat v příštích měsících, nicméně zatím budeme rádi, když budou ty nové plně funkční.

Společně s aktualizací vypustilo studio Turn 10 nový balíček aut pojmenovaný Dell Gaming Car Pack. Tentokrát nemáme příliš důvodů ohrnovat nos nad jeho obsahem, protože jeho stěžejním bodem je Bugatti Chiron. Francouzská stíhačka disponuje osmilitrovým motorem s 1 500 koňmi a vývojáři jí tentokrát věnovali celý trailer. Už tak nezbylo místo na korejsko-německou Kiu Stinger, závodní Audi TT RS #17 Rotek Racing, GT3 speciál Aston Martin Racing V12 Vantage nebo na australskou klasiku Holden HK Monaro GTS 327. Hra bohužel nadále rozšiřuje i zástupy užitkových a terénních vozidel, zbylá dvě místa proto patří modelům Ram 2500 Power Wagon a Dodge Durango SRT. Tentokrát to ale rozdýcháme, protože Bugatti.

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»