Duben 2022 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 29.3.2022, 17:25

Publikováno: 29.3.2022, 17:25

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5690 článků

Několik posledních měsíců nebyla nabídka her zdarma Games with Gold vůbec špatná a zatím se tento trend poměrně drží, a to tentokrát díky hrám pro Xbox One, kde se nachází dvojice zajímavých plošinovek.

Another Sight je surreální fantasy dobrodružství s prvky streampunku, která je zasazená do Londýna v roce 1899 ke konci viktoriánské éry. Příběh se bude točit okolo dvojice zajímavých postav: nebojácné teenagerky Kit a záhadné zrzavé kočky. Setkají se v temnotě londýnské podzemky, kde je čeká nevídané dobrodružství. Hue je pak barvitá plošinovka, v níž upravujete svět změnou barev.

Na Xboxu 360 dorazí v první polovině dubna retro kousek Outpost Kaloki X, což je tycoon o budování vesmírné stanice. MX vs. ATV Alive pak není třeba představovat, protože značka pokrývají závody krosových motorek a čtyřkolek je tady s námi dodnes.

03. 09. 2017 • Lukáš Urban2

Xbox Game Pass v září přidává ReCore, Metro nebo Fable

Videoherní půjčovna Xbox Game Pass patří mezi jedny z posledních služeb, kterými Microsoft obšťastnil majitele konzole Xbox One. Za drobný měsíční poplatek mají předplatitelé k dispozici úctyhodný seznam her, který dostává pravidelné aktualizace. Nic se nemění ani první měsíc školního roku, a tak je nabídka obohacena o nedávno vylepšenou akční plošinovku, remasterované pokračování hororové akce, legendární RPG a několik nezávislých her. Titul ReCore: Definitive Edition dostal dlouho slibovaného posledního corebota a vyžehlený...

»
29. 08. 2016 • p.a.c.o0

RECENZE: Hue

Červená se, line záře … Jen růžová to může být … Modrá je dobrá … Zkrátka barvy jsou všude kolem nás. Bez barev by byl svět smutný a nudný. Stejně tak pokud bychom měli jen jednu barvu. Naštěstí je v našem světě spousta barev a také spousta odstínů. Proto mohou děti i dospělí kreslit pastelkami, můžeme mít doma různobarevné stěny, když se oblékáme, měli bychom se dívat i na barvy jaké...

»