Duke Nukem Forever a další akce zpětné kompatibilní

Publikováno: 5.12.2018, 12:18

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4175 článků

Tým stojící za zpětnou kompatibilitou nás stabilně zásobuje klasikami z Xboxu 360 a teď došlo na další akční fláky. Asi největší peckou je kultovní střílečka Duke Nukem Forever. Nejde jen o legendárního hrdinu, ale především o to, že tahle hra byla ve vývoji dlouhých 15 let a podtitul Forever tak začal být dosti ironický. Každopádně se pak hry ujalo studio Gearbox, titul dokončilo, ale moc slavně to nedopadlo, ovšem jako zábava bez hlubšího přemýšlení postačí.

Dále se nabízí drsná akce The Darkness, která je sice střílečkou, ovšem na rozdíl od ostatních vybočuje démonickými chapadly, kterými můžete trhat nepřátele na kusy. Posledním kouskem je pak The Bureau: XCOM Declassified, která si také prošla obtížným vývojem. Nakonec vznikla střílečka z pohledu třetí osoby s důrazem na takticky týmovou akci. Každopádně je hra zasazena do světa XCOM, který je vám jistě dobře znám.

Všechny tři hry jsou zcela výjimečně dostupné digitálně a tento týden jsou dokonce zlevněny pro zlaté členy Xbox Live. Duke Nukem Forever si můžete pořídit za 99,80 Kč, The Darkness za 59,80 Kč a The Bureau: XCOM Declassified pak za 79,80 Kč. Jak dodatečně potvrdil Major Nelson, toto jsou letos poslední kousky, které dorazí do zpětné kompatibility. Další můžeme očekávat v lednu.

  • StriderCZ

    Tak Duke Nukem forever tak maximálně v rámci Game Passu, jednu dobu jsem ho hrál, ale je to ****.

  • Luboš Herko

    Nedávno jsem si říkal, že bych si DNF znovu zahrál, ale byl jsem zklamán, když jsem zjistil, že není ve zpětné 😀 takže ted si ho zahraju, snad bude ještě MP fungovat

03. 10. 2013 • tonyskate0

Exkluzivní DLC pro The Bureau: XCOM Declassified

Studio 2K Marin oznámilo balíček Hangar 6 R&R pro The Bureau: XCOM Declassified, který vyjde exkluzivně na Xbox 360. Tento přídavek se bude odehrávat  6 měsíců před událostmi hry a těsně po mimozemské invazi. A namísto agenta Cartera budete hrát za jeho kámoše agenta DaSilvu, který dobrovolně podstoupil sérií psychických experimentů v oblasti známé jako Hangar 6. Spolu se svým týmem se postaví jinému agentovi, který byl nakažen patogenem Sleepwalker....

»
23. 09. 2013 • peter0760

RECENZE: The Bureau: XCOM Declassified

Studená válka se vyvíjí tak, jak je popsáno v učebnicích dějepisu. Jenže pak přijde rok 1962 a všechno se změní. Zemi napadnout mimozemšťané, kteří si jdou pro magický prvek zvaný Elyrium. Osud lidstva je na vlásku, proto musí Amerika vyhrabat ty nejlepší, aby jí pomohli přežít. Vítejte ve světě The Bureau.

»