Poslední díl Forza Monthly hodně navnadil a trochu zklamal

Autor: chaosteoryczPublikováno: 16.4.2019, 17:35

Publikováno: 16.4.2019, 17:35

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2051 článků

Pokud každý měsíc věnujete pozornost streamu Forza Monthly, vlastně si můžete jen odškrtnout a jít dál. Studia Turn 10 a Playground Games přímé přenosy využívají k prezentaci novinek, které buď aktuálně dorazily nebo dorazí v blízké budoucnosti. Občas se také dočkáme pár zajímavostí nebo nakouknutí za oponu. A včera bylo od všeho něco.

Na skutečnou Forzu Motorsport 7 si zahrál závodník kategorie Formula D, Vaughn Gittin Jr. Ten vzal na Nürburgring Mustang od RTR a pořádně se s ním vybláznil s typickým herním střihem. Ostatně můžete jeho dovednosti porovnat se svými, vše potřebné v okruhové Forze máte. Během vysílání pak došla řeč jak na update Motorsportu, tak na novinky v arkádovém Horizonu. Přičemž k oběma sériím se vázaly pěkné „bonusy“.

Jak slíbil Brian Ekberg, za tři týdny, tedy 7. května, dorazí další díl Forza Monthly a vněm se dozvíme první informace o příštím díle Forzy Motorsport. Tedy pardon, o novém projektu studia Turn 10. Nikdo však nečekáme, že by se autoři závodní série dali na adventury. Horizon 4 se naopak pochlubil statistikami z prvních šesti měsíců. Podle nich hráči strávili ve hře přes osmnáct tisíc let a ujeli delší vzdálenost, než dělí Pluto a Zemi.

Závěrem jedno obrovské zklamání. Byla představena hra Forza Street, ale důvod k oslavě rozhodně není. F2P klikačka má do závodů skutečně hodně daleko, protože jde o přejmenovaný, a prý upravený, titul Miami Street, který Microsoft loni vydal s regionálním zámkem na PC. Tam ostatně sídlí i tento parazit, který v průběhu roku vyjde i na mobilní telefony.

 • Lukas

  Odpad.

 • VencaF

  jestli si tvurci nerozmysli tento krok zpet tak to znacku hodne podkope a herni komunita ztrati o tuto francizu zajem

  • Jaroslav Houdek

   To si nemyslím. Řekl bych, že to víc hráčů přitáhne než odradí.

   • Maladava

    Tak to si zase nemyslím já

 • DandyCZE

  posledni update, co jsem testoval a to penalizace za jezdeni mimo trat, tak je to zajimavej pocin, ale nekdy radeji uhnete, aby nedoslo k nehode a jeste za dobry skutek dostanete penalizace. Bohuzel hra stale nehodnoti agresivni hru, coz je skoda.

 • ZdBu74

  Tak tady je jasné, že chce Microsoft z populární značky vytěžit co nejvíce a mě jako příznivce série Hirizon i Motorsport to nechává naprosto v klidu a nijak mě to nemůže naštvat a říkat, že kvůli tomu třeba Forzu přestanu hrát.

25. 04. 2019 • chaosteorycz3

Resumé fotografické soutěže s Forza Horizon 4

Měsíc utekl jako nic a my tady máme závěrečný souhrn naší fotografické soutěže. Jednak bychom rádi všem poděkovali, protože udržet si optimismus asi nebylo lehké. Krása se v očích naší redakce stala dosti diskutabilním termínem, a tak výsledky mohly postrádat logiku a notnou dávku dobrého vkusu. Pokud jste náhodou nebyli hodnoceni, ačkoliv byly fotky bez debat pěkné, možná jste nesplnili všechna kritéria. V každém kole bylo postaveno mimo hodnocení hned několik příspěvků.

»
15. 04. 2019 • chaosteorycz9

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4 #4

Tak už jdeme do finále a za to vám vážně dík. Možná přijde i automechanik. Pozměněnou znělkou známé show připomínáme závěr fotografické soutěže, která opustila americká vozy, aby se vrátila do moderní Evropy. Předmětem čtvrtého kola jsou vozy od roku 1990, které snad najdou stejný počet fanoušků, jako auta v minulých kolech. Jak si vedete v celkovém žebříčku zjistíte z tabulky níže (účastníci řazeni sestupně dle celkového počtu bodů), zatímco všechny soutěžní fotky...

»
09. 04. 2019 • chaosteorycz1

Osmý update hry Forza Horizon 4 čerpá od starší sestry

Tento týden nás čeká další aktualizace arkádové královny závodního žánru a jelikož prezentační stream vývojářů už proběhl, hodí se hrubě shrnout očekávané novinky. I když. Pokud hrajete Forzu Motorsport 7, některé inovace už dobře znáte. Jde především o volitelnou driftovací kameru, která se veze na režimu Drift Adventure. Nový online mód tvoří driftovací šampionát, ve kterém nerozhodují nejrychleji projeté zatáčky, ale nejlépe zvládnutá jízda bokem.

»
08. 04. 2019 • chaosteorycz8

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4 #3

Máme za sebou druhé kolo fotografické soutěže, se kterou se počet účastníků rozšířil. Pokud bychom vyhlašovali podkategorii o nejoblíbenější auto, soupeřily by spolu modely Ferrari F40 a Lamborghini Countach. Za všechny příspěvky do soutěže děkujeme. Na hodnocení se můžete podívat do tabulky níže. Zatím ji vedou monstermordy 123, elhocid a MikeBoris22. Body se rozdávaly opět na základě společného posouzení celé redakce. Jak už připomněl obrázek článku, třetí kolo patří americkým...

»
01. 04. 2019 • chaosteorycz15

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4 #2

První kolo fotografické soutěže máme za sebou. Děkujeme všem, kteří nechali vyniknout krásu japonských vozů a prostřednictvím Instagramu se zapojili. Jak naše redakce ohodnotila první kolo můžete vidět níže, kde jsou také detaily k druhé části, zaměřující se na evropská auta do roku 1989 (včetně). Jelikož je Ford primárně veden jako americký výrobce, pro případné fotky prosím volte tyto evropské modely: Escort, Sierra, RS200, Fiesta, Capri a Anglia. Vše pouze ročníky...

»
25. 03. 2019 • chaosteorycz4

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4

I když je série Forza především o závodění, díky editoru potisků nebo fotografickému režimu udělá radost i těm, kteří potřebují vyjádřit vlastní kreativitu. A jelikož se minule osvědčila foto soutěž, je tu její pokračování. Tentokrát ale máme drobné omezení, a tím je původ aut. Snímky pořiďte dle vašeho vědomí a svědomí, nicméně musí jít o káru JAPONSKÉ PRODUKCE (pro první kolo).

»
14. 03. 2019 • chaosteorycz2

Očekávané novinky zavítaly do závodní Británie

Motorsport není jediný, který se těší z nové várky obsahu a úprav. Také Horizon si odbyl další generálku, po níž hru navštívily playlisty, další achievementy a časově omezené události Showcase. Pod nabídkou Playlist najdete kompletní nabídku všech závodů sedmé série. Od Forzathonu, po výzvy, komunitní události až po rivalské závody. Kdy, kde, s čím a co za to. Motivací by měla být auta za splnění poloviny akcí a za dojetí celého playlistu.

»
10. 03. 2019 • chaosteorycz6

Playlisty a další výzvy rozšíří Forzu Horizon 4

Jak ten čas příšerně letí, nám příští týden připomene sedmá aktualizace arkády Forza Horizon 4. Všechny důležité novinky byly představeny během posledního streamu Forza Monthly. Ještě, než pořádně začal, fanoušci obsadili chat voláním po novém modelu Toyoty Supry. Bohužel automobilka dává přednost konkurenční platformě, a tak Playground Games sáhly po evropské obdobě, kterou je letošní BMW Z4. Než se rozčílíte, co to plácáme za pitomosti, tak připomeneme důležitá fakta. Oba...

»