Star Wars: Battlefront 2 v listopadu v čele s temnou hrdinkou

Autor: chaosteoryczPublikováno: 16.4.2017, 9:08

Publikováno: 16.4.2017, 9:08

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 727 článků

Všichni ti, jenž se o půlnoci probudí okamžitě, jakmile slyší svist připomínající světelný meč, se konečně dočkali. Electronic Arts se rozhodla zpříjemnit Velikonoce a naplno představila pokračování Star Wars: Battlefront, které od prvních zákulisních informací slibovalo ještě větší svět, podpořený navíc příběhovou částí pro jednoho hráče. Jelikož informací je požehnaně a temná strana na nikoho nečeká, pojďme se podívat na to nejdůležitější, co potřebujete vědět o nové hře ze světa Hvězdných válek.

Kampaň
Ženské představitelky jsou v hrách v početní nevýhodě, a tak je skvělé, že jejich řady rozšíří Iden Verso. Velitelka imperiální speciální jednotky Inferno Squad byla s dalšími vojáky svědkem zničení druhé Hvězdy Smrti, aniž by tušila, že tato událost je počátkem dlouhé pouti. Ve jménu pomsty prožijeme dlouhých 30 let, kterými vyplníme mezeru mezi Epizodou VI – Návrat Jediho a relativně nedávným kinohitem Síla se probouzí. Díky tomu se setkáme s celou řadou dnes již ikonických postav, jakými jsou Luke Skywalker, Kylo Ren, Yoda, Darth Maul či Han Solo. Možná i s nimi pak navštívíme dobře známá prostředí planet Naboo, Takodana, Endor nebo Hoth.

Multiplayer
Tak bez hry více hráčů, na níž první díl stojí, by snad pokračování ani nemohlo vyjít. V lokacích dobře známých z populárního univerza se proti sobě postaví až 40 hráčů, přičemž těšit se můžeme jak na hrdiny v podání „klaďasů a záporáků“, tak na paletu řiditelných strojů pozemními vehikly počínaje a vesmírnými letouny konče. Kočkování poblíž orbit pojme 24 pilotů a hangáry nabídnou klenoty jako Millennium Falcon nebo X-wing. Chybět nebude ani rozsáhlý systém úprav umožňující přiřadit a rozvíjet specifické schopnosti pro každou postavu. Pomyslnou třešničkou je offline split-screen kooperační režim pro dva hráče.

Vydání
Jak už předeslal titulek, k vydání dojde opět předposlední měsíc v roce, konkrétně 17. listopadu. Je-li pro vás koupě jasnou věcí, zvolte předobjednávku a nechte si základní hru rozšířit o početné bonusy. V případě standardní edice jde o kosmetické propriety vztažené k nadcházejícímu filmu s podtitulem Poslední z Jediů a modifikátory dovedností. Mnohem zajímavější je Elite Trooper Edition, které spolu s vyjmenovanými bonusy garantuje třídenní předběžný přístup k plné hře a hned několik balíčku vylepšení. A ptáte se, co omezené zkušební hraní v rámci programu EA Access? Tak samozřejmě, že druhý Battlefront nepřijde o Play First Trial, takže předplatitelé si hru vyzkouší už 9. listopadu.

  • Jimyk

    Singl – rikam ano a tesim se!!!

    • djbrouk

      Singl -taky říkám ano 🙂 je to kultovní záležitost.

20. 04. 2017 • tonyskate1

Star Wars Battlefront II bude v EA Access

Jak jsme se o víkendu konečně oficiálně dozvěděli, střílečka Star Wars Battlefront II ze světa Hvězdných válek dorazí na Xbox One 17. listopadu tohoto roku. Oproti původní hře nabídne především příběhovou kampaň, v níž se protnou původní díly, originální trilogie a také nová éra. Samozřejmě nebude chybět kooperace či řada online režimů a map. Dnes ale chceme připomenout skvělý program EA Access, který je konzolovou exkluzivitou pro Xbox One a podobně...

»
18. 04. 2017 • tonyskate2

Star Wars Battlefront II nebude mít Season Pass

O víkendu jsme se dočkali oficiálního představení střílečky Star Wars Battlefront II od studia DICE. EA si vzala velké ponaučení z první hry a hráči se letos konečně dočkají řádné kampaně. Tvůrci navíc potvrdili, že na rozdíl od první hry nebude mít pokračování permanentku Season Pass. Určitě budou po vydání dodávány nové mapy, ale dost možná to nebude stylem placených balíčků. DICE chce přijít s něčím jiným. Možná se inspirují u her...

»
12. 04. 2017 • wellkeybig2

Unikl trailer k našláplé akci Star Wars: Battlefront II

Electronic Arts se připravovalo na blížící se akci v Orlandu pro fanoušky Hvězdých válek. Na internetu se, ale nabitý trailer z připravovaného titulu Battlefront II od EA ukázal o pár dnů dřív.

»
30. 03. 2017 • tonyskate0

Star Wars Battlefront II uvidíme už v dubnu

Příští měsíc se uskuteční tradiční akce Star Wars Celebration, jež tentokrát zamíří na Floridu a všichni fanoušci Hvězdných válek budou mít svůj svátek. Toho samozřejmě musí EA využít a tak se již v dubnu dočkáme řádného oznámení vesmírné střílečky Star Wars Battlefront II, která byla již dříve oznámena na letošní podzim. Nemusíme tedy čekat na červnovou akci EA PLAY, kde hra ale také nebude chybět. První trailer na Star Wars™ Battlefront™...

»