Více než 10 nových her na The Game Awards 2018

Autor: tonyskatePublikováno: 28.11.2018, 8:22

Publikováno: 28.11.2018, 8:22

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3559 článků

Každoroční předávání cen The Game Awards se uskuteční už příští týden. Jako každý rok to ovšem nebude jen o ocenění studií, vývojářů a různých hostech. Opět se můžeme těšit na světové premiéry, a jak teď prozradil Geoff Keighley, tvůrce TGA, během akce bude představeno více než 10 zcela nových her. Určitě už vám v hlavě začínají šrotovat kolečka, co za hry to bude a určitě se teď bude hodně spekulovat. Ještě že akce už je za týden.

Samozřejmě nebudou chybět ani dříve oznámené hry, o kterých se dozvíme nové informace, ale především spatříme nové upoutávky. Tipli bychom si, že se ukáže Metro Exodus či Anthem a Microsoft už potvrdil, že během TGA oznámí speciální akci Winter of Arcade, během níž vyjdou výjimečné nezávislé tituly, mezi nimiž určitě bude i akční RPG Ashen. Doufáme, že se ukáže i Crackdown 3, ale větší šanci dáváme Ori and the Will of the Wisps, protože hra scházela na X018.

Přece jen si ale trochu zaspekulujeme o herní divizi Warner Bros. Letos totiž vydali pouze různé hry LEGO, mobilního Harryho Pottera a ujali se vydání hry Hitman 2. Většina jejich studií totiž pilně pracuje na dalších projektech. Například NetherRealm loni vydali Injustice 2, takže příští rok by měl být na řadě nový Mortal Kombat. Tvůrci série Batman Arkham, studio Rocksteady, už přes tři roky pracují na zcela novém projektu, který by nám měl vyrazit dech. Třeba se tak konečně dočkáme oznámení hry se Supermanem či jiným hrdinou. Podobně jsou na tom i WB Games Montreal. Ti údajně pracují na hned dvou hrách ze světa DC Comics. Jako poslední připadají v úvahu Avalanche Software, které Warner Bros. zakoupilo loni v lednu a dle všeho pracují na nedávno uniklém akčním RPG Harry Potter, které vypadá opravdu skvěle. Na oznámení ale ještě může být brzy. Když už jsme u filmového světa, představena by měla být i hra Alien Blackout.

Každopádně se máme nač těšit! Nezapomeňte, že The Game Awards se uskuteční 6. prosince, ovšem u nás budeme muset ponocovat a tak si nastavte budíka na pátek 7. prosince 2:30. Živý přenos pak budete moci sledovat i na Mixeru ve své konzoli.

  • Tex-Calder

    Tyto hlasovani o nej hru a kdovico ještě nemají žádnou výpovědní hodnotu. Hlasovat muze kdokoliv pres web. Řekneme, ze půjde někdo hlasovat pro svoji oblíbenou hru v nějaké kategorii, coz udělá a pak si řekne, ze když uz jsem tady, tak projdu i jiné kategorie. A pak muze úplně jednoduše volit něco, co ani nehral, nezna a podobne, jen podle obrázku… Takhle jsme to udelali s kolegou a o vetsine kategorii jsme neměli ani potuchy, dávali jsme hlas jen podle fotky. Treba jako, „hele, co ze je to za kategorii, no to je jedno, ale tenhle typek ma vtipny vousy, tak mu ten hlas dej, nebo coze je tohle, no nic, ale pekna holka, tak ji taky dame hlas, nebo coze, nějaká nezávislá hra nebo co, no nic, ale tenhle obrázek je pekne barevnej, tak tam ten hlas šoupnem…“ Co kdyz to takto dela vetsina? A ja verim, ze to tak vetsina dela. Tak k čemu to je tyhle volby a takové show? Vždyť je to pro srandu🤔

12. 12. 2018 • waggon6

Bude emulátor Playstationu 2 na Xbox ONE?

Kdo by neznal tuhle veleúspěšnou konzoli od Sony, která se pyšní největším množstvím prodaných kusů. Pro mnohé to byla jejich první konzole. Sice už teď je možné hrát hry z PlayStationu2 na Xboxu, ale to se jedná pouze o stream z PC. XB1EMU, autoři emulátorů PSX, PSP a N64 pro Xbox ONE oznámili na Twitteru, že začínají pracovat na možnosti hrát PS2 hry i na Xboxu. Dokonce slibují lepší grafiku než měly původní...

»
02. 12. 2018 • tonyskate2

Vánoční rádce 2018: Hry pro děti a ostatní žánry

Nás starší už Vánoce tolik nevzrušují, ale všichni jsme byli kdysi děti a tak nesmíme zapomínat hlavně na ty nejmenší, pro které znamenají Vánoce strašně hodně. Letos to sice není tak příjemná nálož jako loni, ale určitě je z čeho vybírat, zvláště na poli kultovních plošinovek. Závěrečný mišmaš pak patří všelijakým hrám, mezi nimiž neschází strategie, simulace a další tituly.

»
30. 11. 2018 • tonyskate1

Vánoční rádce 2018: Střílečky a RPG

Je to až zvláštní, ale přijde nám, že letos bylo stříleček zoufale málo, jak ostatní sami za chvíli zjistíte. Jsou tady nějaké stálice či oblíbené tituly stavějící na battle royale, ale jinak je to slabota. Snad to bude příští rok lepší. RPG jsou pak na tom mnohem lépe a výběr je pěkně pestrý, takže si snad vybere každý fanoušek her na hrdiny.

»
28. 11. 2018 • tonyskate0

Vánoční rádce 2018: Akční dobrodružné hry

Bez akce by hry prostě nebyly hrami a tak se po reakčním sportování a závodění podíváme na akční dobrodružné tituly. Když má totiž hra dobrý příběh, je s ní stejná zábava jako s dobrou knihou. Zaměříme se proto na tituly, jež nesází jen na čistou akci, ale také na solidní příběh a zkoumání světa.

»
26. 11. 2018 • tonyskate1

Vánoční rádce 2018: Sportovní a závodní hry

Pomalu ale s naprostou přesností se nám blíží Vánoce, což znamená nejen naději, že si konečně trochu v klidu odpočineme, ale také stres se sháněním vhodných dárků pro naše nejbližší či nejmenší. Proto jsme pro vás i tento rok připravili Vánočního rádce, který už tradičně začíná sportovními a závodními hrami.

»
22. 11. 2018 • tonyskate0

Xbox otevírá novou divizi pro asijské vývojáře a studia

Loňská tvrzení, že Microsoft bude řádně investovat do her a Xboxu, byla spoustou lidí považována za nabubřelé kecy, ale po letošním E3 těch chytrolínů řádně ubylo. Stále je ještě čeká hodně práce, ale jelikož je ve vedení Phil Spencer, určitě se blýská na lepší časy a příští generace bude hodně zajímavá. Nicméně to není jediný krok, který Microsoft plánuje pro upevnění svého místa v herním průmyslu. Pozice Xboxu v Japonsku byla...

»
21. 11. 2018 • tonyskate0

Skvělá reklama na adaptivní ovladač Xbox

Společnost Microsoft dokáže občas nečekaně a hlavně příjemně překvapit. Nemluvíme o studiové smršti na E3, ale o adaptivním ovladači Xbox stvořeném pro handicapované hráče. Nejspíše už jste o něm slyšeli a kromě dvou velkých tlačítek disponuje také 19 porty pro každou možnost tradičního ovladače, kam můžete připojit různá tlačítková zařízení, páčky, pedály, joysticky atd. Hráči s omezeními tak mohou k ovládání použít například ramena, nohy nebo i hlavu. Více jsme o ovladači...

»
19. 11. 2018 • tonyskate12

Spekulace: Xbox One příští rok bez mechaniky

Už delší dobu se spekuluje o konzoli, která by neměla tradiční diskovou mechaniku, což by mělo snížit nejen výrobní cenu, i když jen symbolicky, ale především celkově zmenšit konzoli. Přístup k hrám, filmům či muzice by tak byl čistě digitální, na což už jste si možná i zvyknuli, ale připravit se o Blu-ray přehrávač v podobě konzole Xbox One už asi tak dobře nezní. Každopádně by konzole bez mechaniky měla stát méně...

»