Vylepšená verze Layers of Fears na Gamescomu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 26.8.2022, 17:32

Publikováno: 26.8.2022, 17:32

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2834 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Bloober Team na Gamescomu představili vylepšenou verzi jejich vysoce hodnocené série Layers of Fear. Ta poběží na Unreal Engine 5 a mimo předělávky původních dvou dílů nabídne také novou příběhovou část The Final Note. Co se technické stránky týče, samozřejmostí bude 4K rozlišení s podporou Ray Tracingu nebo HDR, což by mělo výsledný hororový zážitek notně vylepšit. Daní za to bude fakt, že tato vylepšená verze Layers of Fear bude k dispozici pouze na konzolích Xbox Series. Vydání bychom se pak měli dočkat v příštím roce.

27. 05. 2019 • Lukáš Urban1

Proti děsu zbraní a scénářem

Zhruba měsíc nás dělí od plánované pauzy večerních vysílání, při kterých my hrajeme, vy koukáte a dohromady klábosíme. Poslední dva týdny do streamů vstupoval hokej, nicméně ten už má na další rok utrum. A tak jedeme podle starého schématu tří setkání. Kooperační stream opět vyšel na pondělí, jde totiž o jediný den, kdy se oba Lukášové dokáží sejít. Klotylda však zůstane v doku, protože Sea of Thieves vystřídá Strange Brigade. Pro...

»
24. 05. 2019 • Lukáš Urban11

Recenze: Layers of Fear 2

Je každý umělec blázen? Je každý blázen umělec? A je snad umění forma šílenství? Před třemi léty si podobné otázky položil polský kreativní celek, načež vznikla skromná analýza pomateného, nebo neskutečně nadaného, malíře jménem Layers of Fear. Zjištění, že tahy štětce občas vede lidská tragédie, nechalo pootevřené dveře do světa, kde jedinci hodni obdivu představují oběti vlastní výjimečnosti. Hvězda stříbrného plátna míří na scénu, ale dočká se bouřlivých ovací?

»