Komunita Forza DC startuje nový turnaj

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 2.1.2018, 8:57

Publikováno: 2.1.2018, 8:57

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3119 článků

Je tu nový rok a s ním dříve či později přijdou redakční soutěže. S největší pravděpodobností i ve Forze Motorsport 7, kde jsme minulý rok hostili Turnaj cesťáků, jehož se hojně účastnili členové tuzemských závodních komunit Forza NV Cup a Czech Console Racing. Jsme velice rádi, že nám akce přinesla nové kontakty mezi, nazvěme je klidně tak, hardcore hráči Forzy a ještě s větší radostí jim dáme prostor k oznámení vlastních aktivit. Jestli si tedy chcete zkrátit čekání na naši soutěž, zkuste tu pořádanou rychlíkem Rudym Rhodesem. A takto vás zve na turnaj:

„S novým rokem nám přichází i nový šampionát ve Forze Motorsport 7 pořádaný facebookovou skupinou Forza-DC, který odstartuje 7. ledna a poběží celých 10 týdnů. Už podle názvu jste si mohli všimnout, že se pojede se starými vozy Formule 1 a pojede se na tratích, které nejvíce připomínají dobu, ve které působily. Můžete se těšit na pravidelné články, které vás budou informovat o průběžném pořadí a detailech ze závodů. Pozvánku dostali hráči se závodních komunit NV-Cup a Czech Console Racing, kteří budou bojovat o památeční trofeje a poukázky do Microsoft Store. První závod se jede na Brands Hatch a čítá 24 kol.“

Pro více informací se ptejte v komentářích pod článkem a Rudy vám určitě odpoví. Jste-li v podobných akcích, nebo dokonce ve Forze samotné, úplnými nováčky, můžete zkusit FB skupinu Forza NV-CUP. Zde se pořádají taktéž turnaje a členové vám při troše slušného chování i rádi poradí přímo v testovacích závodech prostřednictvím party.

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»