Třikrát a dost

Publikováno: 26.11.2018, 12:05

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3284 článků

Jak praví Fury v nových Darksiders, jak je někde nějaký zádrhel, vždy je u toho číslo tři. To by vlastně mohlo platit i o našich streamech pro příští dny, které jsou zredukovány pouze na tři štace. Znáte to, konec roku se blíží, a tak se najde mnoho povinností a činností, žádajících si váš volný čas. Nejdříve tedy k tomu, kdy se nic dít nebude. Z kalendáře tentokrát vypadnula středa a také neděle. U bóje poloviny pracovního týdne vás to mrzet nemusí, neboť to byl den „navíc“, který pomáhal při odvysílání novinek. Neděle je trochu smutnější, protože jde o oblíbený den váš i náš. Nicméně technické nesrovnalosti nás přinutily udělat servisní den. Ten využijeme také na ladění projektu, který by měl vejít do provozu od ledna a prozatím nese označení „WHG“.

Zbývající dny ale platí a slibují pořádnou dávku akce. Do vydání nového Just Cause zbývají už jen dny, a tak připomene třetí část, která byla skvělá a příšerná zároveň. Optimalizaci sice už nic nezachrání, ale jinak jde o kvalitního zástupce otevřeného světa. O den později se bude řešit apokalypsa. Smrtelné hříchy mají zálusk na Zemi, s čímž Council absolutně nesouhlasí. A jelikož má jezdce trochu rozlítané po světě, musí práci svěřit Fury. A pak už zbývá jen čtvrtek, kde pobavíme vlastní neschopností díky Human Fall Flat. Jde o typickou chytrou ptákovinu, při které naše herní neumění dostane zase na frak.

Tento týden také začíná prosinec, který už příliš novinek nepřinese. Proto jsme se rozhodli prosincové streamy věnovat hrám, při kterých se k nám můžete přidat. S ohledem na ohlasy a přání vyslovená při streamech, chceme poslední měsíc v roce hrát tyto hry: No Man’s Sky, Ghost Recon Wildlands, PUBG, Black Ops 4, Forza Motorsport 7, Forza Horizon 4, Sea of Thieves, Farming Simulator 19, Battlefield V, The Division, FIFA 19, NHL 19, Strange Brigade nebo PES 2019. Co, kdy a jak se včas dozvíte. Samozřejmě budeme vděční za nápady, připomínky či finanční dary.

22. 07. 2021 • p.a.c.o0

Human: Fall Flat slaví výročí

Čas letí jako bláznivý a v herním světě to platí dvojnásob. Jinak si neumíme vysvětlit, že pro nás kultovní kooperativní sranda věc Human: Fall Flat letos slaví neuvěřitelné výročí pět let. My vřele gratulujeme a děkujeme za všechen čas a péči, kterou vývojáři hře i nadále věnují. Ostatně i jim se to vyplatilo, protože celosvětově se hry prodalo neskutečných 30 miliónů kopií. Ku příležitosti těchto událostí samozřejmě nemůže chybět nový level,...

»
09. 11. 2019 • CryLineT0

Human: Fall Flat vítá zimní období

Oblíbená party hra se želatinovými postavičkami dostává další obsah. A tentokrát je nám jeho téma velice blízké. Titul se rozšíří o ledovou úroveň, která přináší mnoho nového. Samozřejmě sníh. Dále složitější překážky, ledové výšiny, lanovky a tajemné jeskyně. Ukázka navíc prozrazuje, že Ice Level nepostrádá patřičné úkoly a malé mise. Ty je možné plnit v lokální kooperaci nebo online až s osmi hráči.

»
04. 04. 2019 • p.a.c.o0

Noční update do Human Fall Flat

Bláznivá záležitost Human Fall Flat se i přes svou divnost, nebo právě kvůli ní, těší velké oblibě mezi hráči. Ono se není zas tak čemu divit, protože se v ní dá dostatečně vyblbnout buď sólo, v lokální kooperaci a nebo v posledním updatu přidaném online hraní. Fanoušky tak jistě potěší, že do hry se chystá nový update a navíc dorazí již poměrně brzy. Půjde o nový noční svět Dark, který...

»
05. 07. 2018 • p.a.c.o0

Online multiplayer řádně rozhýbe Human Fall Flat

Na fyzice založená hříčka, v níž je úkolem provést nebohého človíčka přes zadanou úroveň a k tomu s ním řešit nejrůznější puzzle, dostane ke konci prázdnin update. Na tom by nebylo nic divného, říkáte si, ale tento update přidá zdarma online multiplayer. Hrát bude najednou až 8 hráčů, kdy projít danou částí budou muset všichni. Možná vás napadne celá řada nových řešení a postupů, jak se s hrou vypořádat a...

»
09. 05. 2017 • p.a.c.o1

RECENZE: Human Fall Flat

Lidské tělo je hodně zajímavé a spousta lidí s ním dokáže dělat celou řadu podivností nebo zajímavostí. Položili jste si ale někdy otázku, jak dopadne člověk, který spadne z velké výšky? Kromě toho, že asi ne moc dobře, tak většinou je z něho placka. Neříkám, že to je nějak jasně podložený vědecký fakt, ale minimálně ve hře Human Fall Flat to platí. A že se zde bude padat hodně asi netřeba dodávat.

»