Dodatek přidává do TT Isle of Man kooperaci

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 27.5.2018, 12:35

Publikováno: 27.5.2018, 12:35

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2945 článků

Poslední hra studia Kylotonn velice překvapila atmosférou a zpracováním nejnáročnějších motocyklových závodů na světě. Plně licencovaný šampionát Isle of Man Tourist Trophy se skvěle jezdil a přísně trestal i tu nejmenší chybičku. Neoplýval ale velkou herní výdrží, což teď může velice rychle změnit DLC Sidecar Thrill. Jestli si myslíte, že už vám titul nemá co dát, přijměte výzvu a usedněte do jednoho ze třech speciálů s postranním vozíkem. Novinka naprosto mění vnímání závodů, jakožto ovládání stroje. Aby vůbec bylo možné závod dokončit, musí závodník a jeho spolujezdec spolupracovat.

V režimu jednoho hráče se ovládá každá postava zvlášť jednou z páček. K dispozici je i výpomoc umělé inteligence, ale to by přeci nebyla žádná zábava. V kooperaci jsou pak role jasné a každý hráč má pod svým velením jednu postavu. Součástí balíčku je také závodník Xavier Denis a motocykly Kawasaki ZX10R a Honda CBR600RR. A teď to nejlepší: až do 26. června je DLC Sidecar Thrill zcela zdarma. Po skončení akce bude stát 139 Kč, tedy takovou tu standardní cenu, se kterou se běžně setkáváme. Na nic nečekejte a vyzvěte fyziku na souboj.

28. 01. 2020 • tonyskate13

Únor 2020 a jeho hry zdarma

Letošní výběr her zdarma v rámci Games with Gold je zatím docela slušný. Únorová nabídka sice nemusí oslovit každého člena Xbox Live Gold, ovšem je přesto pestrá a třeba objevíte i něco nového a navíc je jedna z nich dokonce v češtině.

»
18. 03. 2018 • Lukáš Urban0

XKO Souhrn #5

Cestovní týden nám končí. Alespoň tak jsme si pojmenovali končících sedm dní, kdy naše streamy patřily závodům, simulátorům a dopravě jako takové. V rámci novinek jsme sice obětovali čtvrteční kooperaci, to vám ale vynahradíme hned příští týden.

»
10. 03. 2018 • CryLineT2

Recenze: TT Isle of Man

Závodní simulátory a teď myslím ty opravdové, u kterých se vy musíte podřídit hře, nikoliv ona vám, jsou potrava pro masochisty. Pouze oni dokáží ocenit tvrdé rány zklamání, když se snaží dostat krásce pod spodničku. Poslední místo v tabulce pro ně není důvodem, říci hře sbohem, ale motivací pozvednou hráčské já na další úroveň. A když těsně před cílem zmaří medaile omšelý patník, jen pronesou tichou modlitbičku směrem k zemi...

»