Nové hry do trezoru EA Access

Publikováno: 3.11.2016, 18:45

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3244 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

O službě EA Access hovoříme v souvislosti s Xbox One často a zde máte další důvod. V rámci Vaultu nebo trezoru, chcete-li, dostávají předplatitelé hry zdarma, které mohou v rámci předplatného hrát. Seznam již čítá celou řádku skvělých her, ale již příští týden se rozšíří o další tituly. Příští středu, to jest 9. listopadu dostaneme možnost si zahrát sérii Mirrors Edge. V rámci zpětné kompatibility bude možné hrát první díl, ale do Vaultu dorazí i zatím poslední počin ze série s podtitulem Catalyst. Obě jsou to skvělé hry, takže pokud máte EA Access, nemusíte se bát, že byste neměli co hrát.

Tím však nadílka her nekončí. Hned o den později, tedy 10. listopadu si na své přijdou všichni milovníci soubojů v Oktagonu. Správně, do Vaultu zamíří UFC 2. Ani to však není stále vše. Jak bylo ohlášeno již dříve, ještě letos se ve Vaultu objeví Star Wars Battlefront. Kdy dorazí je otázkou a klidně se tak může stát buď ještě v listopadu nebo hru dostaneme jako dárek v prosinci. Závěrem asi netřeba dodávat, že pokud stále nemáte EA Access členství, určitě to napravte. Za rozumnou cenu toho nabízí hodně, kdy mimo her ve Vaultu získáte dřívější přístup k novinkám v rámci trial verzí a zapomenout nesmíme ani na 10% slevu na obsah od EA v obchodě Xbox Live.

 

18. 11. 2020 • Lukáš Urban1

UGG: Čekání na Cyberpunk 2077

Možná je to jen můj dojem, ale jako by před blížícím se projektem od CD Projekt Red populární sci-fi subžánr ani neexistoval. Že fanoušci, budiž. Ale i odborná veřejnost často považuje Cyberpunk 2077 za žánrové obrození nebo dokonce novou vlnu sci-fi. Samozřejmě nemám právo rozporu, jen bych rád v dnešním Under Games Ground připomněl tematicky příbuzné hry, které přišly dřív. A také vám možná i doporučil malý herní prologue před polským...

»
03. 12. 2019 • waggon7

Xbox Weeks Deals – 3.12. až 10.12.2019

Asi každý z nás čekal, že po Black Friday přijde nějaká slabší nabídka, kdy si člověk může říct „tento týden nic“. To se však naštěstí nestalo a tak tu máme opět slevovou nabídku, která obsahuje spoustu zajímavých her jako Farming Simulator 19, Tropico 6,  The Surge 2, WRC 6 FIA World Rally Championship, Crysis sérii ve zpětné a také musím zmínit Blizzard Mountain do Forza Horizon 3. Celý seznam včetně cen...

»
28. 09. 2016 • waggon9

Xbox Weeks Deals – 27.9. až 4.10.2016

Tak tu máme další slevovou nabídku a opět (už tradičně) v ní nalezneme GTA5. Naštěstí také tituly Mirror’s Edge Catalyst, Duke Nukem Forever, Max Payne 3 či trochu netradiční pohled na válečný konflikt v podobě This War of Mine: The Little Ones. Rozhodně za zvažení stojí vynikající adventura Axel and Pixel, která je lokalizovaná do češtiny (aby ne, když je od českého studia), navíc za lákavou cenu 47Kč. Slevy označené hvězdičkou...

»
05. 07. 2016 • xkotv0

XKO GURU loví Achievementy v Mirror’s Edge Catalyst

S XKO Guru vám budeme přinášet i lov achievementů u vybraných her. Sami nám můžete psát, jaké ajchy se vám nedaří udělat nebo vás zajímá, jak je dokončit.  

»
20. 06. 2016 • Lindy0

Xbox Challenge – Mirror’s Edge Catalyst – A Handy Shortcut

Pokračujeme v našich červnových výzvách v rámci #xboxchallenge. V tomto týdnu máme v programu novinku Mirror’s Edge Catalyst. Jelikož na stránkách www.electronicarts.cz jste se mohli zapojit už minulý týden do série výzev, ozhodli jsme se tento týden věnovat soutěžní trati z těchto výzev, takže výsledek můžete poslat hned do dvou akcí. Ano, určitě my se nedokážeme s 300Kč vyrovnat ceně limitované sběratelky (cca 5-6.000Kč a takhle vypadá), ale doufáme, že vás...

»
17. 06. 2016 • xkotv4

UNBOXING: Mirror’s Edge Catalyst – Cryptah

Možná jste zaznamenali, že se začínají objevovat zase novinky od XKO TV. Videoherní obsah nás prostě baví, ale sehnat kvalitní lidi a nějak to sestavit v našich fanouško/amatérských podmínkách je velice těžké.

»
14. 06. 2016 • Cryptah0

Recenze: Mirror’s Edge Catalyst – druhý pohled

Někdy nastanou zmatky a tak před E3 jsme připravili hned dvě recenze Mirrors Edge Catalyst (první zde). Tak snad vás zaujme i druhý pohled, který rozhodně nemusí být shodný.

»
14. 06. 2016 • xkotv0

Mirror‘s Edge Calatyst | Dash #1 | Nomad´s Run | #MECvyzva

V záplavě E3 jsme objevili opravdu super soutěž ve hře Mirror‘s Edge Calatyst. Hraje se totiž o luxusní sběratelskou edici. K získání stačí opravdu trošku snahy a hodně štěstí. Po dobu třech týdnů se potkáte každý týden s výzvou a vaším úkolem, je zaběhnout výzvu a soutěžní video si nahrát. Rovnou jsme si to i zkusili, takže kdo se přidá?

»