Xbox One na gamescomu 2013

Publikováno: 8.9.2013, 10:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6056 článků

Včera jste si mohli přečíst naše shrnutí z gamescomu pro Xbox 360 a dnes přeskočíme do nové generace a mrkneme se na Xbox One. Pro exkluzivní tituly od Microsoft byl odhalen nový obsah a funkce, a byla také představena hra Fable Legends. Opět nechybí také exkluzivní obsah pro některé hry od jiných vydavatelů. Závěrečná část článku už vám přijde povědomá, protože některé hry se exkluzivních výhod dočkají i na Xbox One a tak jsme je opět zmínili.

Launch tituly pro Xbox One potvrzeny
Microsoft a Xbox tým na gamescomu potvrdili přes 20 titulů, které budou dostupné při vydání konzole Xbox One v listopadu. Mezi zmíněnou dvacítkou her najdete exkluzivní pecky, očekávané tituly ze známých sérií, ale i různé digitální hry, které taktéž potěší.

Assassin’s Creed IV Black Flag (Ubisoft, Ubisoft)
Battlefield 4 (DICE, Electronic Arts)
Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward, Activision)
Crimson Dragon (Grounding/Land Ho!, Microsoft Studios)
Dead Rising 3 (Capcom Vancouver, Microsoft Studios)
FIFA 14 (EA Sports, Electronic Arts)
Fighter Within (AMA Ltd., Ubisoft)
Forza Motorsport 5 (Turn 10 Studios, Microsoft Studios)
Just Dance 2014 (Ubisoft Paris, Ubisoft)
Killer Instinct (Double Helix, Microsoft Studios)
LEGO Marvel Super Heroes (TT Games, Warner Bros. Interactive)
Lococycle (Twisted Pixel, Microsoft Studios)
Madden NFL 25 (EA Sports, Electronic Arts)
NBA 2K14 (Visual Concepts, 2K Sports)
NBA LIVE 14 (EA Sports, Electronic Arts)
Need for Speed: Rivals (Ghost Games, Electronic Arts)
Peggle 2 (Popcap, Electronic Arts)
Powerstar Golf (Zoe Mode, Microsoft Studios)
Ryse: Son of Rome (Crytek, Microsoft Studios)
Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions, Activision)
Watch Dogs (Ubisoft Montreal, Ubisoft)
Zoo Tycoon (Frontier Developments Ltd., Microsoft Studios)
Zumba Fitness: World Party (Zoë Mode, Majesco)

Fable Legends exkluzivně pro Xbox One
Na gamescomu byla odhalena další velká exkluzivita pro Xbox One a to Fable Legends od studia Lionhead. Připravte se tedy na návrat do kouzelného a záhadného světa Albionu, ovšem tentokrát do něj budete moci vydat až s třemi dalšími hrdiny, s kterými se vydáte plnit úkoly, zabíjet monstra a odhalovat nové zbraně, zbroje a poklady, které vám umožní vylepšit vaši postavu. Hru bude pohánět Unreal Engine 4, takže se můžete těšit na vskutku nádherný svět. Fable Legends budete moci hrát v režimu kooperace s přáteli na Xbox Live, nebo se vydáte na cestu sami s hrdiny ovládanými umělou inteligenci, anebo vytvoříte skupinu složenou z lidských a počítačových spojenců.

Série Fable již od počátku nabízí svobodu morálních rozhodnutí, ale vůbec poprvé se nyní budete moci stát padouchem a ujmout se role zločince. Hra za hrdinu nabízí klasickou hratelnost, na jakou jsme zvyklí, ale za padoucha budete muset zvládnout strategii a taktiku, abyste dokonale ovládli armádu poskoků, které pošlete proti hrdinům. Hra bude také využívat aplikace Xbox SmartGlass, kterou mohou hrdinové použít pro sledování jejich pokrok, zjištění více informací i úkol atd. Zločinci pak mohou SmartGlass využít jako druhou obrazovku a rozkázat své armádě zaútočit na hrdiny. Fable Legends vyjde exkluzivně na Xbox One a to nejspíše příští rok na podzim.

Multiplayer a bojový systém pro Ryse: Son of Rome
Crytek na gamescomu odhalil Gladiator, kooperativní multiplayerový režim pro Ryse: Son of Rome, a také nabídl detailnější pohled na vlastnosti a změny bojového systému. Koloseum bylo srdcem a duší města Řím, a bylo to místo, kde započala vaše cesta za slávou jako nebojácný gladiátor. Vydejte se na to legendární místo s vašimi přáteli v kooperaci a bojujte proti neustále se měnícím hordám nepřátel. Mezi klíčové prvky multiplayer bude patřit budování vlastního gladiátora, kterého budete moci upravovat skrze širokou nabídku zbrojí, zbraní, štítů apod. Tyto předměty získáte za zlato odměněné po vítězství v zápase, a mají vliv na vaše statistiky, zkušenosti, reakci davu a zdraví. Aby bylo dosaženo skutečné atmosféry historických soubojů, arény budou například obsahovat pasti v zemi atd. Díky editoru bude také moci vytvářet různé výzvy a utkání. Multiplayer pro Ryse nabídne v době vydání 11 map, kdy dvě z nich budou Stronghold a Courtyard.

Kromě prvního pohledu na multiplayer se Crytek také zaměřili na bojový systém a jeho klíčové vlastnosti. Útoky a jejich načasování bude mít rozhodně velký vliv. Čím lepší načasování, tím účinnější útok. Například perfektně načasované zablokování rány vyústí nejen v odražení útoky, ale také k odhození nepříteli a protiútok je tak účinnější. Štít navíc nemusí sloužit jen pro blokování, ale při správném použití můžete sloužit i jako zbraň. Jakmile je nepřítel téměř poražen, můžete na jejich doražení použít poprav, kterých bude ve hře přes sto a některé využijí i okolní prostředí. Popravy jsou rozděleny do tří tříd, které se vám budou zpřístupňovat na vyšších úrovních. Jak bude poprava provedena, to bude záležet na sérii útoky, kdy musíte tlačítko stisknout ve správnou chvíli. V režimu kooperace budou také k dispozici speciální kombo popravy. Ryse také nabídne systém perků, které určí odměny za provedené popravy, od zvýšeného poškození, přes zkušenosti až po zvýšení zdraví. Bylo již také uvolněno druhé číslo komiksu Ryse: Sword of Damocles. Ryse: Son of Rome vyjde exkluzivně na Xbox One v listopadu.

Nové tratě pro Forza Motorsport 5 odhaleny
Forza Motorsport 5 od Turn 10 je jednou z hlavních exkluzivit při vydání Xbox One a na gamescom tvůrci přivezli dvě nové tratě. Kalifornský okruh Mazda Raceway Laguna Seca se do této populární série opět vrátí a to včetně proslulé zatáčky Corkscrew. Druhou odhalenou tratí je pak okruh Spa-Francorchamps, který si v sérii odbude premiéru. Tato 4,3 míle dlouhá trať v belgických Ardenách je domovem legendárních rohových zatáček La Source a Eau Rouge, a fanoušci již dlouho po tomto okruhu toužili. Na gamescomu bylo také oznámeno partnerství s korporací Calspan, která je světovou organizací pro testování pneumatik, aby vývojáři mohli vyvinout zcela nová a unikátní data pro pneumatiky ve hře včetně testů a parametrů, které nikdy předtím v závodních hrách nebyly použity.

Forza5_Gamescom_Audi_R18_E-tron_03

Filmový trailer a vražedná vozidla pro Dead Rising 3
Microsoft Studios a Capcom Vancouver na gamescom přivedli luxusní filmeček z Dead Rising 3, který vznikl ve spolupráci se studiem Blur. Trailer nabízí pohled na šílenou akci se zombiemi, příběh a jeho postavy a také na různé inovace v hratelnosti. Otevřenost masivního světa také umožní plné využití vozidel, které poslouží k brutální destrukci nepřátel. Jak můžete vidět v traileru, tak například RollerHawg, který je hybridem mezi motorkou a parním válcem, s modifikacemi plamenometu, bude rozhodně zajímavou hračkou na cestování mezi hordami zombií. Capcom také na gamescomu zdůraznil, že Dead Rising 3 není časovou exkluzivitou a hra vyjde pouze a jen na Xbox One.

Tvorba šampióna v Kinect Sports Rivals a videodokument pro hru
Rare na gamescomu nemohlo chybět a s nimi Kinect Sports Rivals pro Xbox One, které využije nespočtu funkcí, které nový Kinect nabídne. Demonstrována byla především tvorba šampióna, kdy si vás Kinect naskenuje a vytvoří povedenou postavu do hry. Představeny pak byly dva nové sporty a šplhání a závody na vodních skútrech. Hra ale také nabídne bowling, střelbu, fotbal a tenis. Jelikož budete soupeřit s rivaly, tak sporty budou více akční a také agresivní, a může se třeba stát, že se vás protivník při šplhání pokusí shodit. Díky technologii cloudu bude vaše postava aktivní i když nehrajete, aby se přizpůsobila vašemu hrdinů. Někteří členové vývojářskému týmu Rare budou ve hře se svými podobami a možná některé poznáte. Níže můžete sledovat videodokument představující technologii, které nový Kinect využívá a neschází ani ukázka naskenování a některé sporty. Kinect Sports Rivals vyjde exkluzivně pro Xbox One na jaře 2014.

Fighter Within exkluzivně pro Kinect na Xbox One
Ubisoft na gamescomu oznámil titul Fighter Within, první bojovou hru speciálně navrženou pro next-gen a to pro Kinect na Xbox One. Hra se skrze nové technologie pokusí nabídnout skutečné vzrušení z boje. Budete moci rozdávat tvrdé rány, kopy, bránit se a vytvářet komba. Zatím jsme ale ze hry moc neviděli, takže zatím můžeme jen doufat, že se bude jednat o povedenou bojovku pro Kinect.

Program ID@Xbox – vlastní vydávání her pro nezávislé vývojáře
Velice důležitou částí prezentace Microsoftu na gamescomu bylo odhalení programu ID@Xbox, nového způsobu vydávání her určeného především nezávislým vývojářům. Způsob jakým Microsoft přistupoval k vydávání nezávislých her na Xbox, byl spoustě vývojářů již delší dobu trnem v oku. K vydání své hry jste potřebovali vydavatele, následně jste ji museli nechat projít dlouhým certifikačním procesem, a pokud se při něm narazilo na nějakou chybu, museli hru za nemalé peníze opravit. To vše s příchodem nové generace odpadá. Na Xbox One může vydávat hry kdokoliv a jak se mu zlíbí. Nejprve začnete rychlou registrací do programu, ve které budou ze začátku upřednostněni vývojáři, kteří již mají na svém kontě nějakou hru a je jedno na jakou platformu ji vydali. Následně Microsoftu zašlou základní informace o své hře, což má za úkol odfiltrovat ty, jež by neodpovídaly obecným pravidlům. Hry příliš vulgární nebo ty, které by svým obsahem mohly porušovat zákony na Xbox Live prostě neuvidíme. Následně hra projde rychlou certifikací, se kterou vývojářům pomohou vyškolení pracovníci a pokud by se snad stalo, že by se v ní objevila nějaké závažná chyba, ji mohou autoři úplně zdarma a kolikrát chtějí opravit. Po splnění všech těchto částí se hra objeví v novém jednotném Xbox Live Marketplace. Microsoft plánuje umožnit použití všech konzolí Xbox One k vyvíjení her, ovšem momentálně budou vývojáři potřebovat Dev Kit. Každý má nárok na dva zdarma a další si podle potřeby mohou zakoupit. Nově budou mít nezávislí vývojáři přístup ke všemu co Xbox One nabízí, ať už jsou to achievementy, plná podpora multiplayeru, pořizování videa, Kinectu, mikrotransakcí, DLC či SmartGlass. yourself

Chief Thunder se vrací do Killer Instinct a ceny postav odhaleny
Rare, Double Helix a Microsoft Studios na gamescomu oznámili návrat fanoušky oblíbené postavy Thunder do série Killer Instinct, která se vrátí letos na podzim exkluzivně na Xbox One. Chief Thunder se tak přidává k již oznámeným postavám Jago, Sabrewulf a Glacius. Killer Instinct pro Xbox One bude zdarma ke stažení s kompletním obsahem, ale jen s jednou hratelnou postavou. Za každého dalšího bojovníka budete muset zaplatit 5 dolarů, což není tak strašně, protože většina stejně nehraje za všechny postavy. K dispozici ale budou výhodné balíčky. Combo Breaker Pack za 20 dolarů vám umožní ušetřit 50% a získáte tak všech osm prvních postav, kdy šest jich bude dostupný při vydání a další dvě vyjdou později. Balíček Ultra Edition pak bude pro skutečné fanoušky této série. Za 40 dolarů získáte již zmíněných 8 postav, balíčky s vybavením a skiny pro postavy, a také původní arkádovou hru Killer Instinct.

XboxWire_Thunder_5

Exkluzivní obsah pro Tom Clancy’s The Division na Xbox One
Ubisoft na E3 opět dokázal ohromit a to nejen závodním titulem The Crew, ale také zcela novou značkou The Division, která vzniká pod záštitou Tom Clancy’s. Na gamescomu bylo oznámeno, že tato se na Xbox One dočká exkluzivního obsahu. Zatím bohužel nevíme, co přesně toto partnerství nabídne, ale za každý obsah navíc budeme samozřejmě rádi. Na veletrhu byla také představena doprovodná aplikace pro tablety a chytré telefony, která vám umožní hrát s kamarádem a to současně. Zatímco kamarád hraje na konzoli, tak vy jej můžete doprovázet třeba na tabletu a sledovat celou situaci z ptačí perspektivy, a například označovat nepřátele, ukázat jim nové místo ke krytí apod.

Plants vs. Zombies Garden Warfare a exkluzivní režimy pro Xbox One
Již na E3 bylo oznámeno, že titul Plants vs. Zombies vyjde na next-gen konzolích prvně na Xbox One a ještě se navíc dočkáme exkluzivního obsahu. Hra nabídne akci podobnou klasickým střílečkám, ovšem ve světě populárních Plants vs. Zombies. Kromě single-playeru se můžete těšit na online kooperaci až pro čtyři hráče, s kterými budete chránit vaši zahradu před hordami zombií a mocnými bossy. Online multiplayer pak bude až pro 24 hráčů a dokonce si budete moci vybrat, jestli chcete hrát za květiny nebo zombie. K dispozici budou stovky unikátních předmětů, s kterými bude možné personalizovat vaše oblíbené květiny či zombie. Na Xbox One budou navíc dostupné dva exkluzivní herní režimy a to kooperační režim pro dva hráče ve split-screenu a režim Boss, v němž budete velet jednotkám na bojišti, ať už z dodávky Šíleného Dava (květiny) nebo kutlochu Dr. Zombosse (zombie). Tento mód navíc bude využívat i Kinectu a aplikace SmartGlass.

Peggle 2 vyjde prvně na Xbox One
Peggle 2 je pokračováním úspěšné puzzle hry z roku 2007, které vyjde tento rok prvně na Xbox One. Hra nabídne tradiční hratelnost, ale také nové prvky a funkce. Zbrusu nové úrovně a nové a vylepšené power-upy jsou už pak samozřejmostí. Nebudou chybět ani povedené režimy pro multiplayer a možnost ovládat hru gesty skrze Kinect pro Xbox One.

Fotbalové legendy pro FIFA 14 Ultimate Team exkluzivně na Xboxu
Jak již bylo několikrát jasně naznačeno, tak Microsoft uzavřel silné partnerství s Electronic Arts. A jedním z plodů této spolupráce je exkluzivní obsah pro režim Ultimate Team ve FIFA 14. Mezi legendárními fotbalisty se objeví například Pelé, Patrick Viera, Freddie Ljungberg, Ruud Gullit nebo Gary Linekar. Tyto a další legendy budou dostupné exkluzivně na Xbox 360 a také na Xbox One. Pokud se pro Xbox teprve rozhoduje nebo jej plánujete jako dárek k Vánocům, tak od 27. září, kdy FIFA 14 vychází, bude k dispozici také bundle pro Xbox 360, který spolu s konzolí nabídne i zmíněnou hru. Na Xbox One bude v Evropě taktéž bundle s FIFA 14 a to bez zvýšení ceny, ovšem jestli se doveze i k nám, to se ještě uvidí, případně byste museli objednat ze zahraničí.

Battlefield 4 a multiplayerová mapa Paracel Storm
Electronic Arts a DICE na gamescom přivezli Battlefield 4, jednou ze dvou hlavních stříleček roku, a prezentovali především multiplayer a také odhalil službu Premium. Na mapě Paracel Storm byla demonstrována intenzivní a dramatická akce na vodě s 64 hráči. Tak vysoký počet hráčů bude možný na Xbox One. U současné generace to nejspíše bude stále (jen) 24 hráčů. Opětovně také připomínáme, že i když začnete 29. října hrát Battlefield 4 na Xbox 360, tak v listopadu pak budete moci přenést své statistiky na Xbox One a vesele pokračovat v hraní. To samé platí i o členství Premium, které si již nyní můžete koupit na Xbox Live a poté jej jednorázově a bezplatně přenést na Xbox One. Exkluzivní členství Battlefield 4 Premium vám zajistí unikátní obsah, více možností personalizace a také předčasný dvoutýdenní přístup ke všem balíčkům map – China Rising, Second Assault, Naval Strike, Dragon’s Teeth a Final Stand. Balíček Second Assault bude navíc k dispozici prvně na Xbox One.

Herní ukázka z konzolové exkluzivity Titanfall
Titanfall od EA a Respawn Entertainment je jednou z velkých konzolových exkluzivit, které příští rok zamíří na Xbox. Tato multiplayerová střílečka získala nespočet nominací a ocenění, a vyjde jak na Xbox 360, tak i na Xbox One, ovšem na Xbox One nabídne spoustu zajímavých funkcí. Kromě vyššího výkonu konzole využije hra také plné podpory cloudu a tedy dedikovaných serverů. Níže můžete vidět ukázku z gamescomu, v které je zachycena hra v režimu Attrition na mapě Angel City.

Stažitelný obsah pro Call of Duty: Ghosts prvně na Xbox 360 a Xbox One
Už několik let se nám na Xbox Live dostává velké přednosti oproti konkurenci a to, že se všechny balíčky pro sérii Call of Duty  dostáváme s měsíčním předstihem. Jinak tomu nebude ani v případě Call of Duty: Ghosts, které vyjde také na Xbox One a i tam se všech rozšíření dočkáme exkluzivně. Na nové konzoli navíc hra využije cloudu Xbox Live a můžete se tak těšit na dedikované servery. Na gamescomu byl také představen nový multiplayerový režim Blitz, který můžete vidět v akci ve videu níže. Poslední oznámení se pak týkalo speciálního bundlu Xbox One pro Evropský trh, který za stejnou cenu navíc obsáhne hru Call of Duty: Ghosts a také speciální a exkluzivní bonusový obsah.

Zoo Tycoon letos na podzim exkluzivně na Xbox 360 a Xbox One
Na E3 byl oznámen návrat simulátoru Zoo Tycoon a to na Xbox. Můžete se těšit na tvorbu a vedení vlastní zoo, stavění výběhů, kupování zvířat, s kterými si pak můžete hrát, a mnoho dalšího. Po vaší zoo se můžete volně procházet, ale samozřejmě neschází ani tradiční pohled z ptačí perspektivy pro lepší organizaci (simulaci). Také se můžete projíždět ve vozíku, pracovat se zvířaty, hrát kampaň či multiplayer až pro čtyři hráče, a dělat spousta dalších činností. Kinect pro Xbox One navíc nabídne zcela novou úroveň interakce se zvířaty, která budou reagovat na vaši tvář a hlas, pohyby a pokyny, ovšem můžete ovládat i na klasickém ovladači. Díky cloudu pak můžete nahrát své zoo na Xbox Live a sdílet je s ostatními hráči po celém světě. Na Xbox One se navíc mohou spojit až 4 hráči a společně budovat svou zoologickou zahradu. Nejzajímavějším prvkem nám pak rozhodně přijde možnost podílet se na projektech na ochranu přírody, kterých se bude účastnit celá komunita. Hráči tak budou plnit různé výzvy, a pokud bude dosaženo daného cíle, tak Microsoft pošle skutečný finanční příspěvek dané organizaci na ochranu zvířat. Níže můžete sledovat krátkou ukázku z hraní.

Project Spark, povedené výtvory komunity a využití Kinectu
Titul Project Spark, v kterém můžete od základů vytvářet hry všech žánrů, se na gamescomu nových informací. Jak již bylo ukázáno na E3, tak s pomocí Kinectu můžete tento projekt ovládat, ale nejen to. Můžete zaznamenat svůj hlas a modulovat jej, třeba jako dialog či zpěv pro vaši hru, a stejně tak i pohyby (včetně mimiky a gest) a vytvářet tak vlastní animace pro vaše postavičky či hlavního hrdinu. Project Spark vyjde na Xbox 360, Xbox One (betaverze v lednu 2014) a Windows 8 (betaverze v říjnu). Ve videu níže můžete vidět komunitní výtvory, kdy většina vypadá opravdu skvěle a zajímavě.

Cobalt od Mojangu míří na Xbox
Xbox není jen o velkých AAA titulech, ale také o těch menších a jedním z mnoho dalších bude i akční plošinovka Cobalt, kterou na Xbox 360 a Xbox One vydá studio Mojang (Minecraft). Hra nabídne obsáhlou kampaň plnou akce, ale také multiplayer až pro osm hráčů.

Max: The Curse of Brotherhood exkluzivně na Xbox
Před nějakou dobou Microsoft koupil malé studio Press Play, které letos na jaře oznámilo titul Max: The Curse of Brotherhood, který vyjde na Xbox Live Arcade. Na gamescomu bylo ale oznámeno, že hra navíc ještě zamíří na Xbox One a to začátkem příštího roku. Hra popisuje příběh Maxe, který se vydá do pohádkového světa, kam byl unesen jeho bratr Felix. Můžete se těšit na povedenou plošinovku, která vynikne magickým fixem, s jehož pomocí můžete svět měnit nebo třeba vytvářet různé prvky, abyste překonali nástrahy neznámého světa. Hra by také měla využívat někdy funkcí nového Kinectu.

16. 08. 2016 • waggon5

Xbox Weeks Deals – 16.8. až 22.8.2016

S  dalším úterkem tu máme novou nabídku slev na Xbox Live. Už při prvním pohledu je jasné, že hlavní část tvoří hry od EA a Rockstaru, kde můžeme doporučit vynikající Red Dead Redemption a GTA5, i když ceny by mohli být nižší. Určitě potěší FIFA 16, NBA 16, Battlefield 4 či Battlefield Hardline, ale u nich opět zvažte, zda pro vás nebude výhodnější pořídit si roční členství pro EA Access. A...

»
02. 08. 2016 • tonyskate1

Battlefield 4: China Rising zdarma

Vydání střílečky Battlefield 1 z první světové války je ještě daleko, ale pánové z Electronic Arts nám téměř každý týden krátí čekání uvolňováním starších rozšíření pro BF Hardline a BF4 zdarma. Tentokrát je řada na Battlefieldu 4, jehož rozšíření či spíše balíček map China Rising můžete zdarma stahovat pro Xbox One a Xbox 360. Akce platí až do pondělí, ovšem pouze pro Zlaté členy služby Xbox Live. Rozšíření China Rising...

»
22. 06. 2016 • tonyskate0

Stahujte zdarma balíček map pro Battlefield 4!

Společnost Electronic Arts nadále pokračuje v propagaci a především krácení čekání na letošní Battlefield 1, a tak po omezenou dobu opět uvolnila zdarma jeden z balíčků map pro Battlefield 4. Tentokrát se jedná o rozšíření Second Assault, které obsahuje čtyři oblíbené mapy z BF3. Zadarmo si tak můžete zahrát na mapách Operace Metro, Kaspická hranice, Operace Firestorm a Ománský záliv. Neschází ani pět dobře známých zbraní, pouštní bugina, nové úkoly...

»
05. 05. 2016 • p.a.c.o0

BF 4 Premium a Hardline Premium ve Vaultu

Včera jsme tu měli zprávu a dvou DLC k Battlefieldu 4 a Hardlinu zdarma, což dnes EA hravě překonali. V rámci služby EA Access je k mání Premium verze BF 4 a Hardlinu, takže všichni máme kompletní přístup k veškerému obsahu, jaký obě hry dostali. U Battlefiledu 4 je Premium služba součástí nabídky bez omezení, ale pro Hardline je třeba nabídku využít do 1. září (spousta času), protože pak nabídka...

»
10. 02. 2016 • Josef Brožek0

Můžeme očekávat nový obsah pro Battlefield 4?

Battlefield 4 už je tři roky starý a přesto ještě nedávno dostal balíček map, a to dokonce zdarma. Můžeme ovšem stále očekávat něco nového? Mnozí by řekli, že už asi ne, protože DICE má teĎ plné ruce práce tvořením nového Battlefieldu, který by mohl být eventuálně odhalen už na letošní E3, nebo případně Gamescomu, a vyjít následně další rok. Po lednovém updatu Battlefield 4 se po informacích o něm slehla...

»
25. 12. 2015 • waggon18

Vánoční výprodej – 26.prosinec

Na Štěpána nám slevy opět připomenou, že existuje Battlefiled 4 (naše recenze). Ovšem při jeho případném nákupu na ONE zvažte, zda není pro vás výhodnější předplacení EA Access členství, kde jej naleznete ve Vaultu. Pokud ještě někdo netuší, co EA Access je, pak navštivte náš návod o této službě.   Xbox ONE Battlefield 4 Premium Edition – 639Kč   Xbox 360 Battlefield 4 Premium – 479Kč Marvel Ultimate Alliance 1...

»
10. 12. 2015 • p.a.c.o1

Battlefield 4: Legacy Operations trailer

Jak jsme vás již informovali, hlavní novinkou chystaného update pro Battlefiled 4 nazvaný Legacy Operation bude předělaná mapa z Battlefieldu 2, Dračí údolí 2015. Mapa bude opravdu obrovská a nabídne celou řadu možností, jak každý z herních módů hrát. Bude tak pouze na vás, zda zvolíte útok na mosty, schování se do džungle nebo nějakou další taktiku. Jenom nezapomeňte, že ve stejnou chvíli jako DLC vyjde i update, který se...

»
12. 11. 2015 • p.a.c.o0

Dračí údolí zavítá do Battlefildu 4

Není to tak dlouho, co se nás DICE ptali na to, jakou klasickou mapu bychom rádi viděli v Battlefield 4. Výsledku už jsou známé a tramtadadá, vítězem se stala mapa Dračí údolí. Tu si hráči mohou pamatovat za Battlefieldu 2, kde všechny nadchla svou rozlohou a mosty. Ty bylo možné nejen demolovat, ale i opravovat. Mimo řádného faceliftu dostane i lehce pozměněný název Dračí údolí 2015 a bude součástí zdarma...

»